آقایی امیدوار به ادامه روند گلسازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 191 ] - جمعه, 5 دی 1399
آقایی امیدوار به ادامه روند گلسازی

مدافع چپ پرسپولیس امیدوار است همانند آخرین بازی این تیم در لیگ برتر، بار دیگر در گلسازی برای سرخپوشان موفق عمل کند. سعید آقایی که در این فصل توانسته اعتماد کا...

ارتش سرخ دات كام : مدافع چپ پرسپولیس امیدوار است همانند آخرین بازی این تیم در لیگ برتر، بار دیگر در گلسازی برای سرخپوشان موفق عمل کند.

سعید آقایی که در این فصل توانسته اعتماد کادرفنی و هواداران را در سمت چپ دفاعی به خود جلب کند، در آخرین حضور پرسپولیس در لیگ برتر و در جدال با شهرخودرو با ارسال دیدنی خود از روی ضربه ایستگاهی زمینه ساز گل تیمش شد و امیدوار است این روند را در دیدار با نساجی مازندران نیز حفظ کند و بار دیگر پایه گذار گلزنی تیمش لقب گیرد.

آقایی که از بدشانسی بزرگی برخوردار شده و در فاز تهاجمی این تیم، با محرومیت عیسی آل کثیر آنها با خلا بزرگی در بخش سرزنی و استفاده از ارسال ها و توپ های بلند برخوردار هستند، امیدوار است همانند دیدار با شهرخودرو و سود بردن از ضربات ایستگاهی بتواند برای تیمش مثمرثمر شود. با این حال در این بازی و با حضور وحید امیری و عبدی در پیشانی خط حمله باید دید مدافع شماره 77 سرخپوشان قادر خواهد بود دومین گلسازی این فصل خود را در لیگ برتر به سرانجام برساند یا خیر. آقایی در لیگ قهرمانان آسیا با ثبت سه پاس گل به کار خود در فصل 2020 خاتمه داد.

مدافع چپ پای پرسپولیس در این بازی احتمالا با شکل گیری فاز تهاجمی در کنار پهلوان و امیری فرصت بهتری برای نفوذها و ایجاد خطر روی دروازه نساجی برخوردار خواهد شد و باید دید قادر به ارسال مناسب و ثبت پاس گل در این بازی سخت خواهد بود یا مدافعان نساجی مانع از کامیابی او در این جدال خواهند شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن