بهروان: زمین ورزشگاه وطنی آماده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 235 ] - جمعه, 5 دی 1399
بهروان: زمین ورزشگاه وطنی آماده است

رئیس هیأت فوتبال مازندران گفت: با تلاش های صورت گرفته زمین ورزشگاه وطنی آماده است اما برای برگزاری دیدار نساجی و پرسپولیس منتظر نظر نهایی ناظر و داور این دیدا...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیأت فوتبال مازندران گفت: با تلاش های صورت گرفته زمین ورزشگاه وطنی آماده است اما برای برگزاری دیدار نساجی و پرسپولیس منتظر نظر نهایی ناظر و داور این دیدار هستیم.

غلامرضا بهروان درباره آخرین وضعیت زمین ورزشگاه وطنی قائم شهر برای برگزاری دیدار تیم های نساجی و پرسپولیس اظهار داشت: همه عوامل ورزشگاه من، رئیس هیأت فوتبال قائم شهر و حتی نمایندگان نساجی از صبح امروز به ورزشگاه وطنی آمده و مشغول آماده کردن زمین هستیم. اکنون زمین ورزشگاه وطنی آماده است اما امیدواریم باران و باد هم اجازه برگزاری بازی را بدهد و شرایط فراهم باشد.

وی تصریح کرد: آخرین نفری که باید درباره برگزاری مسابقه نظر بدهد داور است اکنون منتظر هستیم جلال مرادی ناظر بازی همراه تیم داوری به ورزشگاه بیایند و نظر نهایی خود را اعلام کنند. شرایط برای برگزاری فعلی مسابقه آماده است اما باید نظر نهایی را هم کسب کنیم.

رئیس هیأت فوتبال مازندران در گفت و گو با بخش خبری تلویزیون درباره زمان مشخص شدن تکلیف این مسابقه توضیح داد: فکر می کنم حداکثر تا نیم ساعت دیگر این موضوع مشخص خواهد شد ساعت برگزاری بازی هم 15 است و اگر بارندگی قطع شود می توان دیدار نساجی و پرسپولیس را برگزار کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن