مظفری: گل پرسپولیس سالم بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 672 ] - جمعه, 5 دی 1399
مظفری: گل پرسپولیس سالم بود

 کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: گل پرسپولیس در موقعیت آفساید به ثمر نرسید و این گل درست بود. نوید مظفری در گفت و گویی، درباره عملکرد تیم داوری دیدار نسا...

ارتش سرخ دات كام :

 کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: گل پرسپولیس در موقعیت آفساید به ثمر نرسید و این گل درست بود.

نوید مظفری در گفت و گویی، درباره عملکرد تیم داوری دیدار نساجی و پرسپولیس اظهار داشت: در دقیقه 16 باید به نفع تیم نساجی اعلام کرنر می شد اما این اتفاق رخ نداد تا کادر فنی نساجی معترض شود و در نهایت کمک مربی این تیم کارت زرد دریافت کرد.

وی ادامه داد: خطا دقیقه 41 برای نساجی نزدیک محوطه جریمه پرسپولیس به درستی گرفته شد و گلی که تیم نساجی مازنداران زد هم صحیح و قانونی بود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان تصریح کرد: دلیل اخراج یکی از اعضاء کادر فنی تیم نساجی در دقیقه 46 برای ما قابل تشخیص نبود. اما حتما با وحود دلیل موجه داور چهارم این مسئله را به داور اعلام کرده است.

مظفری تصریح کرد: اعتراض مهاجم نساجی در دقیقه 54 بی دلیل بود و روی او هیچ خطایی در محوطه جریمه پرسپولیس انجام نگرفت. در دقیقه 60 هم دروازبان نساجی اخطار گرفت و با توجه به اینکه دقایقی قبل از داور به دلیل به تاخیر انداختن شروع مجدد تذکر گرفته بود، این اخطار درست بود.

وی افزود: در دقیقه 61  حامد شیری به اشتباه کارت زرد و خطای او نیاز به اخطار نداشت. اخطار دقیقه 65 به بازیکن نساجی هم خیلی سختگیرانه بود.

این کارشناس داوری افزود: گل پرسپولیس در دقیقه 85 هم صحیح بود و اعتراض بازیکنان نساجی به دلیل آفساید بی مورد بود. در کل تیم داوری قضاوت خوبی در شرایط نامساعد جوی در این مسابقه به نمایش گذاشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن