شیری در مسیر فراموشی اتفاق جنجالی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 935 ] - جمعه, 5 دی 1399

شیری در مسیر فراموشی اتفاق جنجالی

تغییرات گل محمدی درخط دفاعی پرسپولیس در نیمه دوم نقش تاثیرگذاری در دست خالی برنگشتن این تیم از قائمشهر داشت. پرسپولیس بعد اینکه برای دومین بار قهرمانی آسیا را... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شیری در مسیر فراموشی اتفاق جنجالی

تغییرات گل محمدی درخط دفاعی پرسپولیس در نیمه دوم نقش تاثیرگذاری در دست خالی برنگشتن این تیم از قائمشهر داشت. پرسپولیس بعد اینکه برای دومین بار قهرمانی آسیا را...

ارتش سرخ دات كام :

تغییرات گل محمدی درخط دفاعی پرسپولیس در نیمه دوم نقش تاثیرگذاری در دست خالی برنگشتن این تیم از قائمشهر داشت.

پرسپولیس بعد اینکه برای دومین بار قهرمانی آسیا را از دست داد پس از بازگشت به ایران آماده ادامه رقابت های لیگ شد و در اولین گام در قائمشهر به مصاف نساجی رفت تا بازی معوقه ششم خودش را برگزار کند.

مسابقه ای که در آن شاگردان گل محمدی روی غفلت و یک ارسال توسط حسن نجفی و ضربه سر مجتبی بیژن نیمه اول را بازنده به رختکن رفتند.

با آغاز نیمه دوم، یحیی گل محمدی دست به تغییراتی زد که یکی از آن ها تعویض مهدی شیری و حضور این بازیکن در سمت راست دفاعی بود. بازیکنی که بعد از فینال آسیا بابت آن خطای پنالتی، فشار زیادی را طی این مدت تحمل کرده و روزهای سختی را پشت سر گذاشت.

نکته جالب اما در به گل رسیدن پرسپولیس، تغییری بود که یحیی گل محمدی در منطقه راست خط دفاعی خود داد و به نتیجه نیز رسید.سرمربی پرسپولیس که در این نیمه مهدی شیری را به زمین فرستاد تا به جای سیامک نعمتی در سمت راست قرار گیرد و فرصت تهاجمی بیشتری نصیب نعمتی شود، در نهایت به هدف خود برای دستیابی به گل تساوی رسید.

مهدی شیری در این بازی با ارسال بلندی که از میانه زمین داشت و ضربه سر آرمان رمضانی که توپ را به سیامک نعمتی رساند باعث شد تا او بتواند قرمزها را در دقیقه 85 از شکست نجات دهد.
 
به نظر می رسد در این مدت شیری خودش و با حمایت کادرفنی و بازیکنان توانسته ریکاوری ذهنی خوبی داشته باشد و بتواند تا حدودی اشتباه بازی فینال را جبران کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن