حیدری: آقایان ستاره ها را فراری دادند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 564 ] - شنبه, 6 دی 1399

حیدری: آقایان ستاره ها را فراری دادند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید وزارت ورزش در انتخاب اعضای هیات مدیره این باشگاه باید بازنگری داشته باشد. سپهر حیدری در گفت وگویی درباره تسای پرسپولیس برا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حیدری: آقایان ستاره ها را فراری دادند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید وزارت ورزش در انتخاب اعضای هیات مدیره این باشگاه باید بازنگری داشته باشد. سپهر حیدری در گفت وگویی درباره تسای پرسپولیس برا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید وزارت ورزش در انتخاب اعضای هیات مدیره این باشگاه باید بازنگری داشته باشد.

سپهر حیدری در گفت وگویی درباره تسای پرسپولیس برابر نساجی مازندران اظهار کرد: پرسپولیس در دو جبهه جنگید. اول برابر نساجی بازی کرد و بعد با شرایط بد زمین کنار آمد. نساجی به این زمین عادت داشت و این موضوع کار پرسپولیس که بازیکنان تکنیکی دارد را سخت کرده بود.

وی افزود: در نمیه اوول نساجی عملکرد بهتری داشت اما در نیمه دوم پرسپولیس عملکرد بهتری داشت. با تعویض هایی هم که گل محمدی انجام داد، تیم هجومی تر شد و فرصت های گل بیشتری خلق کرد و اگر کمی بازی ادامه داشت، پرسپولیس می توانست گل دوم را به ثمر برساند. پرسپولیس شایسته پیروزی در این دیدار بود و اگر فرصت هایش به گل تبدیل شده بود، برنده بازی بود. ای کاش بازی را یک روز به تعویق می انداختند که شرایط زمین هم بهتر شود.

حیدری همچنین گفت: احسان پهلوان و وحید امیری که در دیدار فینال غایب بودند، در این دیدار بازی کردند و نشان دادند حضورشان چقدر روی کیفیت فنی تیم تاثیر می گذارد. با این حال آنقدر کیفیت زمین بد بود که بازیکنان تکنیکی نمی توانستند بازی کنند و به همین خاطر آقای گل محمدی تعویض کرد تا از بازیکنانی استفاده کند که روی بازی مستقیم عملکرد بهتری دارند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه به فشردگی دیدارهای این تیم در لیگ برتر اشاره کرد و گفت: فشردگی بازی های پرسپولیس واقعا کار را برای این تیم سخت کرده است. برخی تیم ها هم به سازمان لیگ فشار می آورند که دیدارهای معوقه پرسپولیس پیش از داربی بگذار شود که این هم کار خوبی نیست. پرسپولیس به عنوان نماینده ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و الان باید به خاطر این حضور بازی هایش را فشرده برگزار کنند.

وی در ادامه درباره انتقاد یحیی گل محمدی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس هم گفت: آقای گل محمدی واقعا حق دارد. او واقعا تحت فشار بوده که چنین صحبت هایی را طرح کرده است. او محجوب بوده که تا الان اعتراضی نداشته است. متاسفانه مدیران سابق و برخی که الان هم در هیات مدیره پست دارند، ستاره ها را از پرسپولیس فراری دادند. ابزار یک مربی بازیکنانش هستند اما مدیران این باشگاه بازیکنان را فراری دادند. به نظر من وزارت ورزش باید در انتخاب اعضای هیات مدیره یک بازنگری انجام بدهد تا افرادی بیایند که هم کار اقتصاد را بلد باشند و هم یک پیشکسوت کنار آنها باشد تا در مباحث فوتبالی کمکشان کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن