11 موقعیت گل در یک نیمه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 890 ] - شنبه, 6 دی 1399

11 موقعیت گل در یک نیمه

 پرسپولیس از بازی با نساجی فقط یک امتیاز گرفت اما هیچ کس نمی تواند از نمایش تیم یحیی خرده بگیرد. شرایط مسابقه و زمینی که شبیه هر چیزی بود جز زمین چمن فوت... 5 out of 5 based on 5 ratings.
11 موقعیت گل در یک نیمه

 پرسپولیس از بازی با نساجی فقط یک امتیاز گرفت اما هیچ کس نمی تواند از نمایش تیم یحیی خرده بگیرد. شرایط مسابقه و زمینی که شبیه هر چیزی بود جز زمین چمن فوت...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیس از بازی با نساجی فقط یک امتیاز گرفت اما هیچ کس نمی تواند از نمایش تیم یحیی خرده بگیرد. شرایط مسابقه و زمینی که شبیه هر چیزی بود جز زمین چمن فوتبال کاری کرده تا عملاً ارائه یک بازی فوتبال روی زمین و تاکتیکی از دو تیم بخصوص پرسپولیس سلب شود. در این زمین طبیعی بود که انجام کارهای ترکیبی و بازی روی زمین عملاً منتفی باشد و بازی مستقیم و ارسال از کناره ها در دستور کار قرار بگیرد که با انجام چند باره این کار طبیعتاً فوتبال از سطح فنی بالایی برخوردار نخواهد شد چرا که هافبک های میانی از کار می افتند و چرخش توپ در زمین و ایجاد موقعیت بر اساس کارهای ترکیبی بسیار دشوار و تقریباً غیر ممکن می شود.

در چنین شرایطی تیم یحیی با فراموش کردن باخت در فینال در همان بیست دقیقه نشان داد در لیگ برتر همان تیم حریص برای پیروزی است و قدرتش را به حریف دیکته می کند. پرسپولیس در آن زمین استخرگونه و بی کیفیت در نیمی از دقایق نیمه نخست عالی بود اما موقعیت نساخت ولی نیمه دوم موفقی را پشت سر گذاشت و به اندازه کافی موقعیت گل ساخت.

تیم یحیی در این مسابقه 11 موقعیت گل ساخت که همگی مربوط به نیمه دوم بود. این فکت آماری نشان از این دارد که پرسپولیس با وجود یک گل عقب افتادگی در آن زمین هرگز روحیه اش را نباخت و با وجود اینکه عملاً امکان بازی ترکیبی و خلق موقعیت های تاکتیکی فراهم نبود بیشتر از انگشتان دو دست موقعیت ساخت و تنها روی یک ضدحمله و یک اشتباه فردی به تیمی که در نیمه خودی جمع شده بود دو موقعیت داد. پرسپولیس در این مسابقه بالاخره گل خورد و دو امتیاز را در شمال با کمی بدشانسی جا گذاشت اما در شرایط ویژه زمانی این مسابقه، کیفیت زمین قائمشهر و شرایط بد آب و هوایی حتماً هواداران پرسپولیس از کیفیتی که تیم یحیی بخصوص در نیمه دوم ارائه داد راضی اند و به روزهای آینده و بازگشت به جمع بالانشین ها بعد از انجام بازی های عقب افتاده امیدوار شده اند


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن