درخشش سیامک در پست هافبک راست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 692 ] - شنبه, 6 دی 1399

درخشش سیامک در پست هافبک راست

 با اشتباهی که مهدی شیری در دیدار فینال لیگ قهرمانان انجام داد پیش بینی می شد که سیامک نعمتی جای او را در دفاع راست بگیرد. از بدشانسی نعمتی شرایط زمین شه... 5 out of 5 based on 5 ratings.
درخشش سیامک در پست هافبک راست

 با اشتباهی که مهدی شیری در دیدار فینال لیگ قهرمانان انجام داد پیش بینی می شد که سیامک نعمتی جای او را در دفاع راست بگیرد. از بدشانسی نعمتی شرایط زمین شه...

ارتش سرخ دات كام :

 با اشتباهی که مهدی شیری در دیدار فینال لیگ قهرمانان انجام داد پیش بینی می شد که سیامک نعمتی جای او را در دفاع راست بگیرد. از بدشانسی نعمتی شرایط زمین شهید وطنی قائمشهر به گونه ای بود که نیمه نخست عملاً امکان حمله و نفوذ از آن طرف زمین وجود نداشت ضمن اینکه با توجه به حضورعالیشاه به جای بشار رسن در پست هافبک راست سیامک و عالیشاه تاکنون روی دست هم بازی نکرده بودند و یک نوع ناهماهنگی بین شان وجود داشت که مانع از کارهای ترکیبی و ارسال می شد.

در شروع  نیمه دوم و با بازی فرستادن مهدی شیری، سیامک یک خط جلوتر رفت و در پست هافبک راست بازی کرد. نعمتی که این فصل در پست مدافع راست و مهاجم بازی کرده این بار در پستی قرار گرفت که بیشتر به میدان رفته است و با حضوراو و شیری جناح راست پرسپولیس فوق العاده فعال شد و ارسال های بسیاری روی دروازه نساجی صورت گرفت.

با این حال اوج هنر نعمتی در صحنه منجر به گل بود که با عبور از دو مدافع حریف و ضربه زمینی و دقیق دروازه نساجی را باز کرد آن هم در شرایطی که گل زدن به نساجی با آن دفاع فوق العاده فشرده بسیار دشوار به نظر می رسید. سیامک که بار دیگر در این مسابقه سخت شرایط  بدنی بسیار خوبش را در دقایق پایانی به رخ کشید می توانست در این مسابقه حکم تک ستاره تیمش لقب بگیرد و با دبل خود سه امتیاز شیرین برای سرخ ها به ارمغان بیاورد اما از بدشانسی او شوتش به تیر عمودی خورد و گل نشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن