حلالی: بازی واترپلو را بین پرسپولیس و نساجی دیدیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 229 ] - شنبه, 6 دی 1399
حلالی: بازی واترپلو را بین پرسپولیس و نساجی دیدیم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم تیم های فوتبال پرسپولیس و نساجی در زمین خیس وطنی واترپلو بازی کردند. اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم تیم های فوتبال پرسپولیس و نساجی در زمین خیس وطنی واترپلو بازی کردند.

اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گویی، درباره تساوی این تیم برابر تیم نساجی مازندران اظهار کرد: من فکر می کنم که بازی واترپلو را مشاهده کردیم و توپ روی زمین مسابقه گیر افتاده بود. در مجموع  نمی دانم چه اصراری بود که  بازی  پرسپولیس و نساجی برگزار شود، چون می توانستند این بازی را با 24 ساعت تاخیر برگزار کنند تا شرایط زمین مساعد شود.

او ادامه داد: سازمان لیگ برای اینکه برنامه هایش بهم نخورد، بازی پرسپولیس و نساجی را  برگزار کرد. کیفیت بازی خوب نبود و این امکان وجود داشت بازیکنان 2 تیم آسیب ببینند. این بازی مسئله فنی قابل بحث نداشت تا در این باره صحبت کنم. بازیکنان نمی توانستند با یکدیگر  پاسکاری کنند و کار های ترکیبی انجام بدهند و توپ از دفاع پرسپولیس به دفاع نساجی ارسال می شد. هر 2 تیم چند موقعیت گلزنی داشتند و  در نهایت نتیجه بازی مساوی شد. 

حلالی درباره اینکه تیم پرسپولیس بعد از فینال آسیا روحیه لازم را ندارد، گفت: تیم پرسپولیس 3 هفته در لیگ برتر فوتبال بازی نکرده بود و امیری و پهلوان چند هفته بازی نکردند و شرایط مسابقه را نداشتند. شرایط زمین نساجی مناسب نبود و  بازی کردن در  این وضعیت  به شانس و اقبال بستگی دارد. به هر حال پرسپولیس را نباید برابر نساجی قیاس کنیم و این تیم را باید در بازی های بعدی بسنجیم.  
شیری انگیزه مضاعفی در بازی با نساجی داشت

او درباره اینکه مهدی شیری هنوز روحیه خود را به دست نیاورده است، بیان کرد: به نظرم شیری انگیزه مضاعفی در بازی با نساجی داشت و او نسبت به بازی فینال آسیا تلاش بیشتری کرد و لیاقت این بازیکن بیشتر از این است. به هر حال توپ در پای شیری گیر کرد و نتوانست به خوبی مانع حرکت حریف خود شود.  

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی بعدی پرسپولیس برابر ذوب آهن گفت: من شنیده ام که  ذوبی ها تعمدی بازی نکردند. به نظرم اتفاقات بازی پرسپولیس و ذوب آهن مشکوک بود و به صورت طبیعی  این بازی لغو نشد. 

حلالی درباره بازی های فشرده پرسپولیس بیان کرد: به هر حال بازی های پرسپولیس هر 3، 4 روز یک بار برگزار می شود و به طور حتم این تیم کار سختی پیش رو دارد، اما بازیکنان پرسپولیس از عهده کار بر می آیند. البته گل محمدی باید مدیریت کند تا بازیکنان آسیب نبینند و امتیازات بازی های معوقه را بگیرند.  

او درباره جدایی رسن گفت: جدایی رسن تصمیم مدیریت باشگاه پرسپولیس بود. به هر حال مدیران پرسپولیس برای چندمین بار ضعف خود را نشان دادند که رسن  بازیکن با کیفیت خود را از دست دادند. رسن به وفاداری و انسانیت معروف بود و او هم مثل خیلی از بازیکنان می توانست قراردادش را یک طرفه فسخ کند، اما این کار را نکرد. البته رسن در نهایت مجبور شد از پرسپولیس برود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن