دوشنبه، زمان بررسی بازی پرسپولیس - ذوب آهن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 575 ] - شنبه, 6 دی 1399
دوشنبه، زمان بررسی بازی پرسپولیس - ذوب آهن

کمیته انضباطی روز دوشنبه به بررسی صحت و سقم مدارک پزشکی، احتمال قصور در اجرای پروتکل های بهداشتی توسط عوامل پزشکی و همینطور اظهارات مدیران، مربیان و بازیکنان ...

ارتش سرخ دات كام :

کمیته انضباطی روز دوشنبه به بررسی صحت و سقم مدارک پزشکی، احتمال قصور در اجرای پروتکل های بهداشتی توسط عوامل پزشکی و همینطور اظهارات مدیران، مربیان و بازیکنان باشگاه ذوب آهن در رابطه با احتمال مبتلا شدن بازیکنان پرسپولیس به ویروس کرونا در صورت برگزاری مسابقه، می پردازد.

دیدار تیم های پرسپولیس و ذوب آهن از هفته ششم لیگ برتر ایران، چندی قبل به علت ابتلای تعدادی از اعضای این تیم اصفهانی به ویروس کرونا و احتمال مبتلا شدن بازیکنان و عوامل تیم پرسپولیس - که در شرف حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود - به این ویروس، لغو شد. این اتفاق در شرایطی صورت گرفت که قبل از این دیدار، ذوب آهن با تعداد مبتلایان بیشتر مقابل شهرخودرو بازی کرده بود ولی در دیدار با پرسپولیس با وجود مبتلایان کمتر، سازمان لیگ دستور به لغو بازی داد.

بعد از گذشت چندین روز از این اتفاقات، اکنون پرونده این دیدار راهی کمیته انضباطی شده است و طبق اظهارات متولیان امر در فدراسیون و سازمان لیگ، اتهاماتی به این تیم اصفهانی وارد است و این باشگاه باید از خود دفاع کند. جلسه رسیدگی به این پرونده، روز دوشنبه 8 دی در فدراسیون فوتبال برگزار می شود و نمایندگان سازمان لیگ و ستاد مقابله با کرونا هم همراه با نمایندگان ذوب آهن حضور خواهند داشت.

طبق برنامه سازمان لیگ، دیدار معوقه پرسپولیس و ذوب آهن قرار است 10 دی برگزار شود اما این اتفاق به نتیجه بررسی کمیته انضباطی بستگی دارد.

* اتهامات ذوب آهن چیست؟
علت اصلی تشکیل این پرونده مربوط به اظهاراتی است که مربیان، مدیران و بازیکنان ذوب آهن قبل از بازی انجام دادند و اعلام کردند که در صورت برگزاری مسابقه، پرسپولیس به ویروس کرونا مبتلا خواهد شد و به خاطر این موضوع، سازمان لیگ لغو این دیدار را به جان خرید تا ریسک ابتلای پرسپولیسی ها با توجه به حضور در لیگ قهرمانان آسیا از بین برود.

اکنون کمیته انضباطی روز دوشنبه به بررسی این مساله می پردازد که آیا مسئولان بهداشتی و پزشکی باشگاه ذوب آهن در اجرای مقررات بهداشتی قصور کرده اند و در نتیجه کل تیم ذوب آهن - مطابق ادعای مربی، بازیکن و مدیر باشگاه - به ویروس کرونا مبتلا شده اند یا خیر؟

در صورتی که اسناد ارائه شده از سوی این باشگاه مبنی بر اجرای کامل پروتکل های بهداشتی کافی و مورد تایید ستاد مقابله با کرونا باشد، به پرونده اظهارات کربکندی، رضایی و حدادی فر رسیدگی خواهد شد که بر چه اساسی پرسپولیس را قبل از برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به مبتلا شدن به کرونا، تهدید کرده اند؟

در واقع یکی از عوامل لغو این بازی، اصرارها و اظهارات بیش از حد مسئولان و عوامل تیم ذوب آهن بود که باعث نگرانی افکار عمومی و پذیرش لغو بازی و از بین بردن ریسک برگزاری مسابقه از سوی سازمان لیگ شد. حالا بعد از تکمیل مدارک و ارائه گزارش از سوی سازمان لیگ، کمیته انضباطی به صحت و سقم اظهارات و مدارک این باشگاه رسیدگی خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن