رضایت گل محمدی از مدیریت؛ خواسته ها برآورده شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1051 ] - شنبه, 6 دی 1399

رضایت گل محمدی از مدیریت؛ خواسته ها برآورده شد

مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس خواسته های اعضای این تیم را برآورده کرده است. تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس و انتخاب  جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
رضایت گل محمدی از مدیریت؛ خواسته ها برآورده شد

مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس خواسته های اعضای این تیم را برآورده کرده است. تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس و انتخاب  جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس خواسته های اعضای این تیم را برآورده کرده است.

تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس و انتخاب  جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه باعث شد شکاف بین یحیی گل محمدی و مدیریت باشگاهش به طور کل برطرف شده و در حال حاضر رابطه خیلی خوبی بین سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس برقرار باشد.

گل محمدی بعد از شروع کار سمیعی درخواست مبنی بر پرداخت حق و حقوق بازیکنان، ایجاد بهترین امکانات سفر تیم به قطر و همچنین بازی های شهرستان ها، حضور تمامی بازیکنان در سفر به قطر برای فینال لیگ قهرمانان، حل مشکل زمین تمرین و اجاره یکی دو زمین تمرین دیگر برای فصل سرما و .. .داشت که این خواسته های او از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس تا به امروز اجرا شده اند.

سفر اخیر پرسپولیس با پرواز چارتر به ساری برای اولین بار بود که در باشگاه پرسپولیس اتفاق می افتاد و سرخپوشان پیش از در سال های اخیر با اتوبوس راهی این شهر می شدند. این خواسته گل محمدی بود که اعضای تیمش با کمترین خستگی این سفر را انجام دهند که این اتفاق هم رخ داد، ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس زمین کمپ تیم های ملی و پژوهشگاه را نیز اجاره کرده تا در مواقعی که کادر فنی سرخپوشان صلاح بدانند تمرین این تیم در یکی از این زمین ها برگزار شود.

در مورد بحث دریافتی های بازیکنان و مربیان پرسپولیس هم سرخپوشان به طور کامل آپشن ها ی قرارداد فصل پیش خود را دریافت کرده اند و در کنار آن 15 درصد قرارداد این فصل خود را نیز گرفتند. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن