حلالی: تفکرات تیم نساجی لیگ یکی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 688 ] - شنبه, 6 دی 1399

حلالی: تفکرات تیم نساجی لیگ یکی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به شرایط برگزاری بازی این تیم و نساجی مازندارن واکنش نشان داد. اسماعیل حلالی در گفت وگویی در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل نساجی ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حلالی: تفکرات تیم نساجی لیگ یکی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به شرایط برگزاری بازی این تیم و نساجی مازندارن واکنش نشان داد. اسماعیل حلالی در گفت وگویی در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل نساجی ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به شرایط برگزاری بازی این تیم و نساجی مازندارن واکنش نشان داد.

اسماعیل حلالی در گفت وگویی در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل نساجی مازندران در چارچوب دیدار معوقه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور، اظهار داشت: از نظر فنی نمی شود در مورد بازی صحبت کرد. متاسفانه آقایان به هر طریقی که دوست دارند می خواهند لیگ را برگزار کنند.

وی ادامه داد: نمی شد بازی را یک روز با تاخیر برگزار کرد تا شاهد آن صحنه های عجیب در زمین نباشیم؟ متاسفانه در این موارد داور تصمیم گیرنده نیست. از تهران می گویند که بازی برگزار شود یا خیر. همه لیگ حرفه ای را در بازی پرسپولیس و نساجی دیدیم و دیدیم که بازی در چه زمینی بازی برگزار شد. واقعاً جای تاسف دارد.

پیشکسوت پرسپولیس، گفت: در چنین مسابقاتی نمی شود کار فنی انجام داد و هر دو تیم فقط زیر توپ می زدند. همین که هیچ بازیکنی از پرسپولیس مصدوم شد برای ما کافی است. همه دیدیم که نبود 2،3 بازیکن قهرمانی آسیا را از پرسپولیس گرفت. اگر قرار بود در این بازی مصدوم بدهیم و قهرمانی لیگ هم تحت الشعاع قرار بگیرد دیگر درست نبود چون در آن صورت پرسپولیس هم از لحاظ مادی و هم معنوی ضرر می کرد.

حلالی ادامه داد: متاسفانه کسانی که سوت دست می گیرند و قضاوت می کند و خودکار دست می گیرند و نظارت می کنند از نزدیک فوتبال را ندیدند و نمی دانند شرایط یک بازی حرفه ای چیست وگرنه تحت هیچ شرایطی بازی دیروز پرسپولیس و نساجی در آن زمین نباید برگزار می شد. در زمینی که دیروز بازی برگزار شد حتی نمی شود چهار پاس سالم داد اما باز هم پرسپولیس در آن شرایط تیم برتر زمین بود و این یعنی تیم یحیی فوق العاده است.

وی تصریح کرد: البته این را هم در نظر بگیریم که نساجی اصلا در حد یک تیم لیگ برتری نیست و نسبت به فصل گذشته خود کاملا تغییر کرده است. فصل گذشته این تیم در همه بازی ها شانس پیروزی داشت اما امسال یک تیم با تفکرات لیگ یکی است. مطمئن باشید اگر زمین شرایط معمولی و عادی داشت پرسپولیس 4 گل به نساجی می زد چون نساجی تیم استانداردی نیست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن