وکیل: پرونده خلیل زاده در کمیته استیناف جریان دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 345 ] - یکشنبه, 7 دی 1399
وکیل: پرونده خلیل زاده در کمیته استیناف جریان دارد

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: رای پرونده بودیمیر قطعی شده و به جز پیدا کردن راه حل برای پرداخت طلب این بازیکن، راه دیگری نداریم. امیر ساعد وکیل در گفت و گو...

ارتش سرخ دات كام :

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: رای پرونده بودیمیر قطعی شده و به جز پیدا کردن راه حل برای پرداخت طلب این بازیکن، راه دیگری نداریم.

امیر ساعد وکیل در گفت و گویی، درباره تایید رای اتاق حل اختلاف فیفا از سوی دادگاه CAS و محکوم شدن باشگاه پرسپولیس به پرداخت 475 هزار یورو به علاوه پنج درصد سود سالیانه به این بازیکن اظهار داشت: این رای قطعی است و نمی توان اقدام حقوقی انجام داد. به هر حال با وجود زحمات دوستان قبلی در واحد حقوقی باشگاه، رای پرونده بودیمیر از سوی دادگاه CAS تایید شده است. باشگاه پرسپولیس در هر حال حاضر باید به هر طریقی این مبلغ را پرداخت کند و به این امر تعهد دارد. به هر صورت برای جلوگیری از مسائل انضباطی باید برای پرداخت طلب این بازیکن به راه حل رسید.

وی درباره آخرین وضعیت پرونده عیسی آل کثیر در دادگاه CAS و صدور رای قطعی این بازیکن توضیح داد: طبق مقررات هیچ تاریخ مشخصی برای صدور رای نهایی این پرونده وجود ندارد اما از دادگاه CAS خواسته ایم سریع تر نظر خود را اعلام کند. با این وجود دادگاه ملزم نیست برای اینکه در تاریخ معینی این رای صادر شود.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعی پرونده شجاع خلیل زاده گفت: این پرونده اکنون در کمیته استیناف  است تا نظر نهایی این کمیته اعلام شود. نظر کمیته وضعیت این بود که پرونده خلیل زاده باید از  طریق مراجع بین المللی رسیدگی شود و ما هم اعتراض خود را در کمیته استیناف مطرح کردیم. پس از صدور رای درباره اقدام های بعدی تصمیم گیری می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن