آقا معلم درس مردانگی را از کتاب فوتبال ایران پاک نکرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 681 ] - یکشنبه, 7 دی 1399

آقا معلم درس مردانگی را از کتاب فوتبال ایران پاک نکرد

سرمربی پرسپولیس با سفر غافلگیرکننده خود به یاسوج و تفقد از خانواده هوادار مرحوم این تیم در روزهای پرهیاهوی فوتبال ایران حرکت انسان دوستانه ای انجام داد. تیم ف... 5 out of 5 based on 5 ratings.
آقا معلم درس مردانگی را از کتاب فوتبال ایران پاک نکرد

سرمربی پرسپولیس با سفر غافلگیرکننده خود به یاسوج و تفقد از خانواده هوادار مرحوم این تیم در روزهای پرهیاهوی فوتبال ایران حرکت انسان دوستانه ای انجام داد. تیم ف...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس با سفر غافلگیرکننده خود به یاسوج و تفقد از خانواده هوادار مرحوم این تیم در روزهای پرهیاهوی فوتبال ایران حرکت انسان دوستانه ای انجام داد.

تیم فوتبال پرسپولیس شنبه هفته گذشته یکی از حساس ترین دیدارهای تاریخ این باشگاه را در فینال لیگ قهرمانان فصل 2020 آسیا مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی برگزار کرد و در نهایت با باخت به این حریف، شانس رسیدن به نخستین قهرمانی خود در این رقابت ها را از دست داد.

این شکست بزرگ برای هواداران عاشق پرسپولیس به حدی ناراحت کننده بود که آنها تا چند روز پس از بازی با اولسان در شوک از دست رفتن بزرگ ترین افتخار برای سرخ پوشان بودند اما اواخر هفته قبل خبر غافلگیرکننده ای منتشر شد که تمام پرسپولیسی ها را در بهت فرو برده و داغ بزرگی بر دل شان نشاند.

بهروز خورشیدیان یاسوج، هوادار متعصب پرسپولیس پس از بازی با سردرد و ناراحتی ناشی از باخت شاگردان یحیی گل محمدی برای استراحت به اتاق خود می رود اما این جوان 33 ساله به خواب ابدی فرو رفت و تا آخرین لحظه زندگی اش عاشق ماند.

پس از این اتفاق ناگوار گل  محمدی و بازیکنانش با انتشار استوری از خانواده آن مرحوم و پسر هشت ساله اش درخواست حلالیت کردند اما دل سرمربی سرخ پوشان از اینکه یکی از برزگ ترین حامیان خود و تیمش را به همین راحتی از دست داده آرام نشد.

گل محمدی پس از دیدار با نساجی و در حرکتی غافلیگرکننده به نمایندگی از کل اعضای تیم به یاسوج رفت تا دست کم مرهم کوچکی بر این زخم بزرگ خانواده خورشیدیان و پسر هشت ساله اش بگذارد. آقا معلم سابق فوتبال ایران با این حرکت نشان داد هنوز درس مردانگی از کتاب این رشته جنجالی حذف نشده و همین که سرمربی پرسپولیس شنیدن خبر فوت بهروز را دردناک تر از شکست تیمش در فینال می داند، نشان می دهد وی عزم راسخی برای شاد کردن دل پسر هشت ساله آن مرحوم داشته و همچنان خواهد داشت.

یحیی در دل فشردگی برنامه های پرسپولیس با سفر به یاسوج خالصانه مدال نایب قهرمانی لیگ قهرمانان و پیراهن پرسپولیس با امضای تمام اعضای تیم را به سامی 8 ساله تقدیم کرد و از وی خواست افتخار حضور در تمرین را بدهد تا بازیکنان با انگیزه گرفتن از این امر بتوانند گوشه ای از عشق ابدی پدر این پسر معصوم را با افتخارآفرینی شان جبران کنند.

منهای همه اتفاقات فوتبالی و انتقادهایی که گاهی به مربیان می شود اما نباید به راحتی از این گونه رفتارها گذشت. یحیی گل محمدی می توانست به شکل دیگری بدون اهدای مدال نایب قهرمانی این دلجویی را انجام دهد اما ترجیح داد شاید یکی از مهمترین مدالهای زندگی اش را به پسرکی بدهد تا بلکه اندکی غم از دست دادن پدرش برایش جبران شود. حرکتی که شاید خیلی از فوتبالی ها حاضر به انجامش نباشند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    مکتب واقعی در فوتبال یعنی این. زنده باد انسانیت و جوانمردی! زنده باد پرسپولیس!

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن