فردا جلسه رسیدگی به دیدار پرسپولیس - ذوب آهن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 552 ] - یکشنبه, 7 دی 1399

فردا جلسه رسیدگی به دیدار پرسپولیس - ذوب آهن

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فردا (دوشنبه) به پرونده دیدار معوقه پرسپولیس و ذوب آهن رسیدگی خواهد کرد تا نتیجه در اسرع وقت اعلام شود. دیدار پرسپولیس و ذوب آهن... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فردا جلسه رسیدگی به دیدار پرسپولیس - ذوب آهن

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فردا (دوشنبه) به پرونده دیدار معوقه پرسپولیس و ذوب آهن رسیدگی خواهد کرد تا نتیجه در اسرع وقت اعلام شود. دیدار پرسپولیس و ذوب آهن...

ارتش سرخ دات كام :

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فردا (دوشنبه) به پرونده دیدار معوقه پرسپولیس و ذوب آهن رسیدگی خواهد کرد تا نتیجه در اسرع وقت اعلام شود.

دیدار پرسپولیس و ذوب آهن از هفته ششم رقابت های لیگ برتر قرار بود روز شنبه، 22 آذر ماه برگزار شود، اما به دلیل تخطی ذوب آهن از پروتکل های بهداشتی لغو شود. کمیته برگزاری مسابقات اعلام کرد این دیدار به زمان دیگری موکول می شود که همان زمان بحثی درباره 3 بر صفر شدن بازی به سود پرسپولیس به دلیل تخلف ذوب آهن مطرح شد اما سکوت پرسپولیسی ها که به معنای تمکین از تصمیم نهاد برگزار کننده مسابقه بوده، روند این پرونده را به جایی رساند که حالا قرار است این بازی برگزار شود اما رسیدگی انضباطی به تخلف ذوب آهنی ها فردا (دوشنبه) انجام خواهد شد.

موضوع از این قرار است که گزارشی درباره تخلفات رقم خورده از سوی ذوب آهنی ها به کمیته انضباطی اعلام شده است. جایی که چند بازیکن کرونایی این تیم بدون رعایت دستور العمل ها و دریافت پاسخ دومین تست منفی کرونا در تمرینات شرکت کردند تا قوانین را نقض کنند. همین مسئله دیدار با پرسپولیس را لغو کرد که علاوه بر به هم زدن برنامه ریزی تیم میزبان، نظم برگزاری مسابقات لیگ را هم با چالش مواجه کرده و به همین دلیل پرونده این دیدار بدون رسیدگی به تخلفات انضباطی بسته نخواهد شد.

در برنامه ریزی سازمان لیگ اعلام شده دیدار پرسپولیس و ذوب آهن، معوقه از هفته ششم لیگ قرار است پنجشنبه، 11 دی ماه برگزار شود. این برنامه ریزی یعنی قرار نیست دیدار 3 بر صفر به سود پرسپولیس شود و چنین رأیی دور از انتظار است که شاید عدم اعتراض به موقع پرسپولیسی ها به این مسئله یکی از دلایل تغییر روند رسیدگی باشد. با این حال مستنداتی به صورت تصویری و مکتوب به کمیته انضباطی رسیده است که تخلف ذوبی ها را آشکار می کند. از همین رو باید دید کمیته انضباطی چه تصمیمی خواهد کرد و چه آرایی را درباره متخلفان اعلام می کند.

با توجه به اینکه پرونده انضباطی این دیدار پیچیدگی زیادی ندارد و باید تکلیف برگزاری این بازی از نظر انضباطی نیز مشخص شود، به نظر می رسد پس از برگزاری جلسه در روز دوشنبه، رای کمیته انضباطی در اسرع وقت و پیش از برگزاری دیدار روز پنجشنبه اعلام شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن