بیانیه باشگاه: کاسه و کوزه ها را بر سر قهرمان غرب آسیا می شکنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 709 ] - یکشنبه, 7 دی 1399

بیانیه باشگاه: کاسه و کوزه ها را بر سر قهرمان غرب آسیا می شکنند

 باشگاه پرسپولیس در خصوص حواشی ایجاد شده پس از اعلام برنامه جدید لیگ برتر بیانیه ای را منتشر کرد. اعلام برنامه جدید لیگ برتر در دوره بیستم باعث ایجاد جوی... 4 out of 5 based on 9 ratings.
بیانیه باشگاه: کاسه و کوزه ها را بر سر قهرمان غرب آسیا می شکنند

 باشگاه پرسپولیس در خصوص حواشی ایجاد شده پس از اعلام برنامه جدید لیگ برتر بیانیه ای را منتشر کرد. اعلام برنامه جدید لیگ برتر در دوره بیستم باعث ایجاد جوی...

ارتش سرخ دات كام :

 باشگاه پرسپولیس در خصوص حواشی ایجاد شده پس از اعلام برنامه جدید لیگ برتر بیانیه ای را منتشر کرد.

اعلام برنامه جدید لیگ برتر در دوره بیستم باعث ایجاد جوی عجیب پیرامون تیم قهرمان ایران شد و بار دیگر مظلومیت پرسپولیس به اثبات رسید.

دوستان ما در سایر باشگاه ها با دلایل و ادله باورنکردنی به دنبال مقصر نشان دادن پرسپولیس هستند و برای توجیه ناکامی خود، کاسه و کوزه ها را بر سر قهرمان غرب آسیا می شکنند آن هم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس تقصیری در شرایط اخیر ندارد. تنها گناه قهرمان چهار دوره لیگ، حضور در فینال آسیاست اما با همه این بی مهری ها، همواره خود را مطیع برنامه ریزی لیگ می دانیم.

قبل از سفر به قطر و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، بدون اینکه توضیحی به باشگاه پرسپولیس داده شود، دیدار با ذوب آهن اصفهان لغو شد که تبعات این موضوع را امروز در فوتبال ایران می بینیم. هنوز هیچ دلیلی برای لغو آن بازی عنوان نشده و حتی نامه های ما بی جواب مانده است.

از سوی دیگر، اعتراضی به برنامه های قبلی و فعلی سازمان لیگ نداشته ایم زیرا به عنوان حرفه ای ترین باشگاه ایران خود را ملزم به حرکت در مسیر برنامه های سازمان لیگ و ارگان های تصمیم ساز می دانیم و هرگز وارد مسیری نمی شویم که ناکامی های خود را به گردن باشگاه های دیگر بیاندازیم.

افرادی که با مصاحبه های خود، تمام معادلات لیگ را بهم ریختند و در کوران مسابقات فصل، درخواست دادند پرسپولیسی که درگیر فینال است، باید ابتدا بازی های عقب افتاده خود را برگزار کند و سپس وارد دربی شود، هرگز فکر امروز را نمی کردند که خودشان به دردسر بیافتند و حالا حرف و کلام شان 180 درجه دچار تغییر شده است. سایر دوستان هم طوری صحبت می کنند که انگار مدیریت و کادرفنی پرسپولیس طراح مسابقات لیگ است و زمان بازی ها را تعیین می کند.

موفقیت سال های اخیر پرسپولیس به جای اینکه به پیشرفت فوتبال ایران کمک کند، فضایی را برای سودجویان و فرصت طلبان ایجاد کرده تا از طریق حمله به باشگاه سرخپوش ایران، به فکر فرار از ناکامی باشند اما حقیقت هرگز پنهان نمی ماند و طرفداران باهوش و باتدبیر فوتبال کشورمان بهتر از گذشته درک کرده اند چه کسانی مشغول توجیه عملکرد خود هستند.

باشگاه پرسپولیس بار دیگر همه ارکان جامعه فوتبال را به آرامش دعوت کرده و اظهار امیدواری می کند دوستان به جای غوغاسالاری، راه و رسم پیشرفت را از مسیر کار و تلاش بسازند وگرنه با اعتراض و مقصر قلمداد کردن دیگران، هیچ گره ای باز نمی شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن