سؤال بزرگ؛ چرا تخلف ذوب آهن اعلام نمی شود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 415 ] - دوشنبه, 8 دی 1399

سؤال بزرگ؛ چرا تخلف ذوب آهن اعلام نمی شود؟

هفته قبل یحیی گل محمدی بار دیگر به مسأله لغو بازی ذوب آهن و موارد مبهم و مشکوک این تصمیم اشاره کرد. قبل تر قرار بود ایفمارک موراد مربوط به این مسأله را اطلاع ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سؤال بزرگ؛ چرا تخلف ذوب آهن اعلام نمی شود؟

هفته قبل یحیی گل محمدی بار دیگر به مسأله لغو بازی ذوب آهن و موارد مبهم و مشکوک این تصمیم اشاره کرد. قبل تر قرار بود ایفمارک موراد مربوط به این مسأله را اطلاع ...

ارتش سرخ دات كام :

هفته قبل یحیی گل محمدی بار دیگر به مسأله لغو بازی ذوب آهن و موارد مبهم و مشکوک این تصمیم اشاره کرد. قبل تر قرار بود ایفمارک موراد مربوط به این مسأله را اطلاع رسانی کند اما مدیر ایفمارک اعلام کرد موارد را به کمیته انضباطی ارجاع داده است. 

پرسپولیسی ها که به خاطر لغو بازی قبل از فینال آسیا از ذوب آهنی ها بشدت شاکی اند همچنان انتظار دارند این بازی 3 بر صفر اعلام شود اما هیچ خبری از کمیته انضباطی نیست. فعلاً زمان این بازی یک روز عقب افتاده یعنی اینکه مسابقه برگزار می شود و فعلاً خبری از 3 بر صفر شدن بازی نیست. 

این شرایط مورد اعتراض پرسپولیسی ها قرار گرفته تا جایی که مدیر روابط عمومی باشگاه در توئیتی نوشته: «نامه های ما بی جواب مانده، چرا بازی با ذوب آهن لغو شد؟ ‏سکوت سازمان لیگ و کمیته انضباطی در قبال دلایل لغو بازی با ذوب آهن غیرقابل باور است. نامه های باشگاه بی جواب مانده و پاسخ اعتراض مان را نمی دهند.

حتی در قبال دریافت مدارک از ایفمارک هم سکوت کرده اند. یک کلام بگویید دلیل لغو بازی چه بود؟ اگر تخلفی در میان بوده، چرا 3 بر صفر نمی شود؟» پرسپولیسی ها معتقدند تعداد کرونایی های ذوب آهن به اندازه ای نبود که بازی شان مقابل این تیم لغو شود و یقین دارند تیم اصفهانی در این خصوص تخلف کرده اما نمی دانند چه اتفاقی افتاده که سازمان لیگ و کمیته انضباطی در این خصوص سکوت کرده اند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    مثل همون ماجرای دوپینگ بیشرمانه استقلالی ها

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن