به خاطر استقلال برنامه لیگ را به هم ریختید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 678 ] - دوشنبه, 8 دی 1399

به خاطر استقلال برنامه لیگ را به هم ریختید

با برنامه تازه سازمان لیگ پرسپولیس باید قبل از دربی مقابل ذوب آهن و سپاهان بازی کند و استقلال باید مقابل گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک به میدان برود. در این ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
به خاطر استقلال برنامه لیگ را به هم ریختید

با برنامه تازه سازمان لیگ پرسپولیس باید قبل از دربی مقابل ذوب آهن و سپاهان بازی کند و استقلال باید مقابل گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک به میدان برود. در این ...

ارتش سرخ دات كام :

با برنامه تازه سازمان لیگ پرسپولیس باید قبل از دربی مقابل ذوب آهن و سپاهان بازی کند و استقلال باید مقابل گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک به میدان برود. در این میان اعضای تیم و هواداران پرسپولیس در فضای مجازی معتقدند سازمان لیگ برای تعیین تاریخ دربی به نفع استقلالی ها کار کرده و به خاطر اینکه رضایت آنها را جلب کند برنامه کل لیگ را به هم ریخته است چراکه در هفته نهم نیمی از بازی ها لغو و برخی بازی های هفته دهم لیگ در هفته نهم برگزار می شود .

پرسپولیسی ها می گویند سازمان لیگ برای دربی تاریخی را تعیین کرده تا بازیکنان مصدوم و تعیین کننده استقلال برای دربی کاملاً آماده شوند. آنها که معتقدند سازمان لیگ با لغو بازی ذوب آهن ظلم بزرگی به این تیم قبل از فینال آسیا کرد می گویند اگر قرار است دربی با اعتراض استقلال بعد از بازی پرسپولیس-سپاهان برگزار شود پس چرا طبق تقویم مثلاً استقلال-گل گهر بعد از دربی برگزار نمی شود؟

هواداران پرسپولیس می گویند سازمان لیگ به خاطر حساسیت استقلالی ها که خواسته بودند پرسپولیس ابتدا بازی های عقب افتاده اش را برگزار کند و بعد وارد دربی شود تاریخ دربی را تعیین کرده اند و به نوعی به خواسته آنها تن داده اند.

پرسپولیسی ها به امیر قلعه نویی هم تاخته اند و گفته اند شما که دم از عدالت محوری می زنید و در بیانیه تان کنایه می زنید چرا نمی خواهید استقلال اول با پرسپولیس بازی کند و بعد با گل گهر؟


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن