عرب باید به دو سؤال جواب بدهد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 549 ] - دوشنبه, 8 دی 1399

عرب باید به دو سؤال جواب بدهد

ظاهراً ایرج عرب در واکنش به تأیید حکم بودیمیر علیه پرسپولیس توسط دادگاه عالی ورزش گفته در جریان پرونده نیست و بهتر است به معاونت حقوقی وقت باشگاه مراجعه کنید ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عرب باید به دو سؤال جواب بدهد

ظاهراً ایرج عرب در واکنش به تأیید حکم بودیمیر علیه پرسپولیس توسط دادگاه عالی ورزش گفته در جریان پرونده نیست و بهتر است به معاونت حقوقی وقت باشگاه مراجعه کنید ...

ارتش سرخ دات كام :

ظاهراً ایرج عرب در واکنش به تأیید حکم بودیمیر علیه پرسپولیس توسط دادگاه عالی ورزش گفته در جریان پرونده نیست و بهتر است به معاونت حقوقی وقت باشگاه مراجعه کنید و البته معاونت حقوقی وقت (ذاکر) هم جواب سربالایی داده و ماجرا را از سر خودش باز کرده است.

دیروز وکیل باشگاه پرسپولیس تأیید کرد این باشگاه هیچ راهی جز پرداخت 475هزار یورو به علاوه جریمه دیرکرد به بودیمیر ندارد تا بار دیگر همه نگاه ها به ایرج عرب دوخته شود.
عرب گفته در جریان این پرونده نیست. او کلاً هشت ماه و نیم مدیر باشگاه پرسپولیس بوده و این قرارداد با بازیکن خارجی یکی از شاهکارهایش بوده که احتمالاً تمام جزئیات آن را حفظ است، پس چرا نمی خواهد حرفی بزند و می گوید از پرونده خبر ندارد؟

موضوع خیلی روشن است و او باید به دو سؤال اساسی جواب بدهد؛ اول اینکه چرا و با توصیه چه کسی و بنا به چه دلیل فنی یا غیرفنی با بازیکنی که در کرواسی ماهانه زیر 3هزار یورو حقوق می گرفته برای نیم فصل قرارداد 500هزار یورویی بسته است؟

دوم اینکه چرا بخش عمده این قرارداد را پرداخت نکرده تا بازیکن مزبور از پرسپولیس شکایت کند و چنین حکم سنگینی گریبان باشگاه و مدیران بعدی را بگیرد؟
ایرج عرب در قبال این پرسش ها و سؤال های دیگری از این قبیل به راحتی شانه خالی کرده و خودش را به بی خبری زده، اما مگر چندتا قرارداد اینطوری با چنین مبالغ بالایی بسته بوده که از جزئیات آن خبر ندارد؟

چرا ایشان حاضر نیست در این خصوص شفاف سازی کند و بگوید بر چه اساسی با بودیمیر بی کیفیت قرارداد 500هزار یورویی بسته؟ او که در مقابل افکار عمومی و هواداران میلیونی پرسپولیس اینقدر راحت از مسئولیتی که داشته شانه خالی می کند و حاضر به توضیح خرابکاری بزرگش نیست آیا در قابل نهادهای نظارتی هم می تواند خودش را به بی اطلاعی بزند و از پاسخ دادن طفره برود؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    آقای عرب پروژه نابودی دراین هشت ماه ونیم زدی این بلایی است که تو برسرپرسپولیس آوردی این خیانت وجنایت توست برانکوفراری دادی بدومیررا خودت جذب کردی وخودت هم فراری دادی آلان توازاین مسئله بی خبری آقای عرب وآقای رسول پناه این نقطه ننگ بردامن شماها تا ابد باقی خواهدماندوهواداران هیچ موقع شمارا نمی بخشند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن