پاسخ شکوری به رقبا: بله ما یک تیم خاص هستیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 808 ] - دوشنبه, 8 دی 1399

پاسخ شکوری به رقبا: بله ما یک تیم خاص هستیم

مدیر اجرایی سرخپوشان به هجمه ها علیه تیمش واکنش نشان داد. تغییرات نا به هنگام و نا منظم در برنامه لیگ برتر حواشی زیادی داشته است و برخی از باشگاه ها همچون ذوب... 5 out of 5 based on 7 ratings.
پاسخ شکوری به رقبا: بله ما یک تیم خاص هستیم

مدیر اجرایی سرخپوشان به هجمه ها علیه تیمش واکنش نشان داد. تغییرات نا به هنگام و نا منظم در برنامه لیگ برتر حواشی زیادی داشته است و برخی از باشگاه ها همچون ذوب...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر اجرایی سرخپوشان به هجمه ها علیه تیمش واکنش نشان داد.

تغییرات نا به هنگام و نا منظم در برنامه لیگ برتر حواشی زیادی داشته است و برخی از باشگاه ها همچون ذوب آهن اصفهان در بیانیه هایی به پرسپولیس انتقاد کردند. همچنین مربیانی همچون محمود فکری و جواد نکونام در مصاحبه های اخیرخ ود نسبت به این قضیه واکنش نشان دادند.

ابراهیم شکوری مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس نیز با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود نسبت به حواشی اخیر واکنش قابل توجه ای نشان داد و نوشت: وقتی همه بر علیه تو شده اند، بدان که مسیرت درست است، تیمی که در فینال آسیا حضور داشته و یک هزار تومان هم از بودجه دولت و بیت المال استفاده نمی کند، حتما خاص هست، خاص بودنش هم به جایگاه و هوادانش است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    این همه ذلت این همه خواری تاکنون درعمر60ساله خودندیدم که الان آقایونی که اسم خود گذاشتن مربی وازهر حرکت پرسپولیس در هرمصاحبه هایشون سرزبان وته زبانشون نامی ازپرسپولیس برده میشه آقای فکری به دوران رسیده آقای نکونام تازه به دوران رسیده وآقای فاضلی تودیگه تازه وارد جرگه مربیگری شدی پرسپولیس چه هیزم تری برای شمافروخته آیا شما ازسرقهرمانیهای سلسله وارپرسپولیس غصه وناراحتین کدام تیم حکومتی است پرسپولیس که همیشه با شما داره می جنگه بافیفا می جنگه کدام دولت یه روزی یه مبلغ ناچیز به قدر یه صبحانه به بازیکنان پرسپولیس کمک کرده اگر پرسپولیس خودراتا کنون سرپا نگه داشته ازقدرت وحمایت هوادارانش واصالتی که داردایستاده که چنین موردی شما ها ندارین آقایون ازمن یه هواداراین نصیحت به پذیرید بجای این همه فلسفه بازی وسفسطه کاری بروید وکم اندیشه کنیدعلت اینکه پرسپولیس این همه موفقیت کسب میکنه ازچیست اینکه تیم حکومتی است این نشداین گول زدن به هواداران تون می باشه الا کدام تیم ازبودجه کشوری ودولت سود نمی بره فولادخوزستان ذوب آهن سپاهان استقلال پرسپولیس تیمهای شرکت نفت پیکان سایپا همه به یه طریقی ازبودجه دولتی سودمی برند بجزنساجیاخیرا تراکتور پس دست ازاین همه هجمه علیه پرسپولیس برداریدوجوابی که برادرمان آقای شکوری دادند به نحو احسن اکمل است

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن