شکوری: شاید گناه پرسپولیس این است که به فینال رسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 718 ] - دوشنبه, 8 دی 1399

شکوری: شاید گناه پرسپولیس این است که به فینال رسید

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: ما که هر زمان سازمان لیگ هر برنامه ای گذاشته تابع تصمیماتش بودیم، ولی این مسئله تقصیر ما نیست که تیم به فینال آسیا رسیده است... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شکوری: شاید گناه پرسپولیس این است که به فینال رسید

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: ما که هر زمان سازمان لیگ هر برنامه ای گذاشته تابع تصمیماتش بودیم، ولی این مسئله تقصیر ما نیست که تیم به فینال آسیا رسیده است...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: ما که هر زمان سازمان لیگ هر برنامه ای گذاشته تابع تصمیماتش بودیم، ولی این مسئله تقصیر ما نیست که تیم به فینال آسیا رسیده است.

ابراهیم شکوری در گفت وگویی، در خصوص بدهی سنگین باشگاه پرسپولیس به ماریو بودیمیر، مهاجم کروات سابق این تیم، اظهار داشت: بدهی ما حدود 500 هزار یورو است که باید این مبلغ را طی 45 روز بپردازیم. این واقعا مبلغی کمی نیست.

شکوری در پاسخ به این سوال که هواداران خواهان مشخص شدن مقصر اصلی این موضوع هستند، خاطرنشان کرد: الان دیگر نمی توان گفت مقصر این اتفاق کیست. شاید بازیکن خوبی بوده و کادرفنی به او اعتقاد داشته که جذب شده است، ولی آن زمان پولی نداشتند که به این بازیکن بدهند.

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اعتراض بسیاری از تیم های لیگ برتر به برنامه جدید مسابقات و صحبت های آنها درباره پرسپولیس، خاطرنشان کرد: نمی دانم این حرف ها و مسائل برای چه عنوان می شود. شاید گناه پرسپولیس این است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. ما که هر زمان سازمان لیگ هر برنامه ای گذاشته تابع تصمیماتش بودیم، ولی این مسئله تقصیر ما نیست که تیم به فینال آسیا رسیده است.

وی افزود: نمی دانم چرا باید مورد این هجمه ها قرار بگیریم؟ به عنوان نماینده ایران و با احترام به تمام تیم ها و هواداران شان در فینال لیگ قهرمانان حاضر شدیم. طبیعی است نمی توانیم به صورت همزمان در تاریخ 29 آذر هم در فینال شرکت کنیم و هم در لیگ برتر به مصاف سپاهان یا تیم های دیگر برویم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در گذشته تمام این اتفاق ها برای تیم های دیگر رخ داده و خیلی مسابقات بیشتری لغو شده است. شاید اگر واقعا پرسپولیس در 3-2 سال اخیر با قدرت در فینال لیگ آسیا و مسابقات دیگر حاضر  نمی شد، سهمیه ایران 2+2 نبود و کمتر بود. به عنوان پرچمدار فوتبال ایران در آسیا خود را نشان داده ایم و اکنون هم مطیع برنامه ریزی سازمان لیگ هستیم. تعجب می کنم چرا این هجمه به ما وارد شده است.

شکوری ادامه داد: برخی دوستان در مقطعی گفته اند پرسپولیس ابتدا بازی های عقب افتاده اش را انجام بدهد و سپس در سایر رقابت ها حضور پیدا کند. ما هم اطاعت کرده ایم اما اکنون که بازی های معوقه را برگزار می کنیم، می گویند چرا این مسابقات را انجام می دهیم.  فکر می کنم این دوستان باید بنشینند و با هم سر یک هدف مشترک به جمع بندی برسند و سپس صحبت کنند. تیم ما به حدی قدرتمند است که طبق برنامه اعلام شده بازی می کند.

وی درباره گلایه های مداوم تیم ها از برنامه ریزی سازمان لیگ توضیح داد: واقعیت این برای خود ما هم سوال است برنامه لیگ چه ارتباطی به پرسپولیس دارد؟ تنها گناه ما این بود که تا فینال لیگ قهرمانان پیش رفتیم؟ اگر این گناه است سایر تیم ها به فکر باشند تا راه پرسپولیس را نروند زیرا مورد هجمه های غیر منطقی قرار می گیرند که در شأن فوتبال و ورزش ایران نیست. تیم ما بازی هایش فشرده تر شده اما اعتراضی ندارد. برخی بازی هایی که نمی دانیم دلیل لغوش چه بوده را پیگیری نمی کنیم زیرا مطیع سازمان لیگ هستیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: یکی از تیم ها گفته بود به دلیل نتیجه نگرفتن پرسپولیس در فینال می خواستند جو را علیه آن تیم کنند. نمی دانم چهار قهرمانی متوالی در لیگ برتر و دو دوره حضور در فینال لیگ قهرمانان در سه سال نتیجه نگرفتن است یا اینکه هرسال هفته های ابتدایی سرمربی را تغییر داده و نتایج دلخواه هواداران را کسب نکنیم؟ بعد از این صحبت دوستان چندین روز است مشغول تحلیل منظورشان هستیم. 

شکوری افزود: سعی می کنیم بدون صحبت و متشنج کردن فضا در کمال آرامش به کار خودمان برسیم اما هر روز بیانیه ای بیرون می آید. به نظر می رسد دوستان بیشتر دنبال توجیه ناکامی شان هستند. سازمان لیگ تشکیلاتی  دارد که همه باشگاه ها عضو آن هستند. ساز و کار منطقی وجود شاید خودمان هم از همه بیشتر ضرر کرده و معترض باشیم اما این مسایل را در بوق و کرنا نکرده و سعی می کنیم فوتبال خود را در زمین بازی کرده و به مسائل تیم خودمان بپردازیم.

وی ادامه داد: می دانیم دلیل اینکه این همه درباره تیم ما صحبت می شود چیست اما از دوستان می خواهم به تیم خودشان توجه کنند و اگر وارد مسائل دیگر نشویم خیلی بهتر است.

معاون باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با رادیو ورزش درباره آخرین وضعیت پرداخت طلب ماریو بودیمیر عنوان کرد: در حال بررسی هستیم تا ببینیم چگونه می توان این کار را انجام داد اما بودیمیر رای قطعی گرفته و باید این مبلغ پرداخت شود. امیدوارم بتوانیم به شکلی عمل کنیم تا تیم دچار مشکل نشود. اگر خبر جدیدی هم باشد اطلاع رسانی خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن