امسال برای قهرمانی در 8 جبهه باید بجنگیم

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1074 ] - سه شنبه, 9 دی 1399

امسال برای قهرمانی در 8 جبهه باید بجنگیم

با هر کدام از بازیکنان و مربیان پرسپولیس که صحبت می کنیم از اتحاد عجیب تیم های دیگر لیگ برتر علیه آنها شاکی اند. آنها می گویند بر خلاف آنچه بقیه تیم ها ادعا د... 5 out of 5 based on 7 ratings.
امسال برای قهرمانی در 8 جبهه باید بجنگیم

با هر کدام از بازیکنان و مربیان پرسپولیس که صحبت می کنیم از اتحاد عجیب تیم های دیگر لیگ برتر علیه آنها شاکی اند. آنها می گویند بر خلاف آنچه بقیه تیم ها ادعا د...

ارتش سرخ دات كام :

با هر کدام از بازیکنان و مربیان پرسپولیس که صحبت می کنیم از اتحاد عجیب تیم های دیگر لیگ برتر علیه آنها شاکی اند. آنها می گویند بر خلاف آنچه بقیه تیم ها ادعا دارند، برنامه ریزی لیگ اصلاً به نفع آنها نیست کما اینکه قبل از فینال آسیا با اتفاقاتی که در خصوص بازی ذوب آهن افتاد همه به ضرر پرسپولیس کار کردند.

اعضای تیم می گویند با هجمه شدیدی که علیه این تیم راه افتاده آنها برای قهرمانی بعدی و پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر مصمم تر شده اند هرچند معتقدند امسال باید در 8 جبهه مختلف بجنگند تا بتوانند به این عنوان برسند.

اعضای تیم معتقدند بر خلاف آنچه بقیه می گویند امسال تمام برنامه ریزی های مسابقات و شرایط لیگ به گونه ای پیش رفته که مشخص است خیلی ها دوست ندارند پرسپولیس باز هم قهرمان شود و این تکرار قهرمانی ها و جام آوردن ها برای بقیه تیم ها آزاردهنده شده است.

در عین حال اعضای تیم پرسپولیس می گویند این اتحادی که علیه آنها شکل گرفته باعث قدرتمندتر شدن شان خواهد شد چراکه انگیزه کادر فنی و بازیکنان را برای تکرار موفقیت های قبلی بیشتر می کند. در واقع این هجمه ها و اتهام هایی که زمانی با عنوان «تیم حکومتی»، «حمایت وزیر» و حالا «تیم خاص» به آنها زده می شود کاری می کند تا عزم شان برای به دست آوردن جام های بعدی جزم شود.

پرسپولیسی ها می گویند مسائلی که باشگاه های دیگر مطرح کرده اند به سازمان لیگ و فدراسیون مرتبط می شود و خود آنها هم از این برنامه ریزی و مشکلاتی که برای شان پیش آمده متضرر شده اند. آنها معتقدند سازمان لیگ و فدراسیون باید در این زمینه پاسخگو باشند اما مدیران فوتبال آنقدر درگیر لابی بازی های مربوط به انتخابات آتی فدراسیون هستند که خود فوتبال را فراموش کرده اند.

پرسپولیسی ها معتقدند در حالی که مسأله تخلف ذوب آهن در حال رسیدگی است این هجمه از سوی حریف روز پنجشنبه شان علیه پرسپولیس عجیب است چراکه اگر آنها برای بازی قبل از فینال آسیا خودشان را به کرونایی شدن نمی زدند الان این همه مشکل ایجاد نشده بود.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا معززی اصلانی
    محمدرضا معززی اصلانی :
    متاسفانه فقط در فوتبال ایران ما این حاشیه ها برای قهرمان چندین ساله پیش میاید بخصوص اینکه استق لال و سپاه ان و ترگتور سالهاست میلیاردی هزینه میکنند و همین هزینه های بی نتیجه درجه سوزش آنها را بالا میبرد بخصوص که سرمربی داشته باشند که بیسواد و بی فرهنگ باشه و دیدید که در زمان باخت فحش خارمادر و ناموسی به تیم رقیبش میدهد بدون اینکه ذره ایی بترسد که محروم شود چون هم تیم حکومتی است هم تیم وزارتخانه و هم تیم مافیایی ایران است و راحت جلوی هرتیمی بخواهد بازی میکند و جلوی هر قدرتمندتراز خودش برنامه بازی داشته باشد کرونایی میشوند.... انشاله به همت بچه و خواست خداوند پنجمین قهرمانی هم میاوریم تا حسابی بی ادب تر از قبل بشوند.... در این میان فقط از محرم نویدی کیا باید یاد کرد که خداییش سرش و انداخته پایین و فقط به تیمش میپردازد...
  • حسن عظیمی
    حسن عظیمی :
    سلام کاربر جدیدم

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن