نتیجه بیانیه ها؛ پرسپولیس - ذوب فوق حساس شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 703 ] - سه شنبه, 9 دی 1399

نتیجه بیانیه ها؛ پرسپولیس - ذوب فوق حساس شد!

پرسپولیس و ذوب آهن عصر پنجشنبه در شرایطی روبه روی هم قرار می گیرند که بیانیه های دو باشگاه و اعضای شان علیه یکدیگر حساسیت های کاذب عجیب و غریبی بر این بازی حک... 5 out of 5 based on 3 ratings.
نتیجه بیانیه ها؛ پرسپولیس - ذوب فوق حساس شد!

پرسپولیس و ذوب آهن عصر پنجشنبه در شرایطی روبه روی هم قرار می گیرند که بیانیه های دو باشگاه و اعضای شان علیه یکدیگر حساسیت های کاذب عجیب و غریبی بر این بازی حک...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس و ذوب آهن عصر پنجشنبه در شرایطی روبه روی هم قرار می گیرند که بیانیه های دو باشگاه و اعضای شان علیه یکدیگر حساسیت های کاذب عجیب و غریبی بر این بازی حکمفرما کرده است.

حتی قبل از اینکه این بیانیه ها صادر شود پرسپولیسی ها که اعتقاد دارند خود ذوب آهنی ها باعث لغو بازی شان در تاریخ اصلی شده بودند از آنها دل خوشی نداشتند و دنبال انتقام در زمین مسابقه بودند، اما حالا شرایط کاملاً فرق کرده است.

حالا با بیانیه های دو باشگاه علیه یکدیگر حساسیت این مسابقه فوق العاده بالا رفته و همه منتظر تماشای یک جنگ تمام عیار در ورزشگاه آزادی هستند که البته امیدواریم کاملاً فوتبالی باشد و به خارج از زمین و دعواهای حاشیه ای کنار زمین یا خشونت بیش از حد بازیکنان درون زمین کشیده نشود.

از سوی دیگر بعد از اینکه پرسپولیس به خاطر شرایط نامساعد زمین و هوا در بازی با نساجی دو امتیاز از دست داد و نتوانست بعد از باخت در فینال آسیا هوادارانش را خوشحال کند بشدت به دنبال برد در این بازی است. انگیز دیگر پرسپولیسی ها غیر از مشکلاتی که با ذوب آهن دارند رسیدن به 3 امتیاز این مسابقه است تا بعد از شش مسابقه 12 امتیازی شوند و به میانگین دو امتیاز از هر بازی برسند.

با این شرایط کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس هرطور شده از بازی با ذوب آهن سه امتیاز را می خواهند و برای رسیدن به پیروزی فوق العاده باانگیزه و مشتاقند. در آن سو تیم رحمان رضایی که تا کنون نتوانسته بردی به دست بیاورد و در رده مقابل آخر جدول جا خوش کرده همین قدر برای پیروزی انگیزه دارد.

حساسیت های ایجادشده در پی بیانیه ها کاری کرده تا بازی پرسپولیس-ذوب آهن این بار به اندازه دیدار پرسپولیس-سپاهان حساس شود و برنده بعد از بازی حسابی می تواند برای رقیبش کری بخواند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن