انتظاری: بودیمیر در حد لیگ یک هم نبود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 278 ] - سه شنبه, 9 دی 1399

انتظاری: بودیمیر در حد لیگ یک هم نبود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: در خصوص پرونده بودیمیر که این طلب سنگین را دارد باید مدیرعاملی که با این بازیکن که در حد لیگ یک ما هم نبود قرارداد بسته است پاسخگو باشد.... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انتظاری: بودیمیر در حد لیگ یک هم نبود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: در خصوص پرونده بودیمیر که این طلب سنگین را دارد باید مدیرعاملی که با این بازیکن که در حد لیگ یک ما هم نبود قرارداد بسته است پاسخگو باشد....

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: در خصوص پرونده بودیمیر که این طلب سنگین را دارد باید مدیرعاملی که با این بازیکن که در حد لیگ یک ما هم نبود قرارداد بسته است پاسخگو باشد.

سهراب انتظاری در گفت وگویی، در خصوص طلب 475 هزار یورویی بودیمیر از پرسپولیس اظهار داشت: در خصوص پرونده بودیمیر باید مدیرعاملی که با این بازیکن که در حد لیگ یک ما هم نبود قرارداد بسته است پاسخگو باشد، چرا این مدیر که اینگونه قرارداد بسته بازخواست نمی شود؟

وی ادامه داد: مدیرعامل پرسپولیس که با بودیمیر قرارداد بسته است باید پاسخگوی هواداران باشد، اگر پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ این اتفاقات هر سال برای پرسپولیس تکرار می شود و دودش فقط به چشم هوادار می رود.

مهاجم پیشین پرسپولیس افزود: وقتی پرسپولیس بزرگانی چون علی پروین، علی دایی، محمد دادکان را دارد چرا باید کسانی مدیرعامل این باشگاه باشند که اینگونه قرارداد ببندند؟ تا زمانی که پرسپولیس مدیران فوتبالی نداشته باشد وضعیت همین است.

انتظاری در خصوص انتقاد دیگر تیم ها از پرسپولیس و برنامه ریزی لیگ برتر بیان کرد: این اتفاق فقط در کشور ما رخ می دهد، تیمی که از فینال آسیا بازگشته به جای حمایت و استقبال اینگونه برخورد می شود. این در حالی است که از برنامه ریزی لیگ برتر پرسپولیس متضرر شده است و اگر سازمان لیگ با پرسپولیس همکاری می کرد و بازی با ذوب آهن و نساجی را برگزار می کرد پرسپولیس با آمادگی بیشتری به فینال می رفت. به نظرم باقی تیم های لیگ برتری بیشتر نسبت به پرسپولیس حسادت می کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن