حیدری: 4قهرمانی و 2فینال آسیا باعث شده کل لیگ دشمن شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 409 ] - سه شنبه, 9 دی 1399

حیدری: 4قهرمانی و 2فینال آسیا باعث شده کل لیگ دشمن شوند

پیشکسوت پرسپولیس پاسخ منتقدان این باشگاه و اتهام جانبداری از این تیم از سوی مسئولان فدراسیون را داد. سپهر حیدری در گفتگویی در خصوص برنامه ریزی اخیر سازمان لیگ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
حیدری: 4قهرمانی و 2فینال آسیا باعث شده کل لیگ دشمن شوند

پیشکسوت پرسپولیس پاسخ منتقدان این باشگاه و اتهام جانبداری از این تیم از سوی مسئولان فدراسیون را داد. سپهر حیدری در گفتگویی در خصوص برنامه ریزی اخیر سازمان لیگ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس پاسخ منتقدان این باشگاه و اتهام جانبداری از این تیم از سوی مسئولان فدراسیون را داد.

سپهر حیدری در گفتگویی در خصوص برنامه ریزی اخیر سازمان لیگ و حمله باشگاه های لیگ برتری به پرسپولیس اظهار داشت: واقعاً دلیل یک سری رفتارها را نمی فهمم و هرجور فکر می کنم دلیلی جز حسادت به موفقیت های اخیر پرسپولیس نمی تواند باشد و این هم موضوع جدیدی نیست. به هر حال 4 قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و رسیدن به دو فینال آسیا در 3 سال کار کوچکی نیست و همین کار بزرگ پرسپولیس باعث شده این همه دشمن داشته باشد و علیهش موضع مشترک بگیرند.

وی افزود: در همین فینال آسیا هم پرسپولیس ابتدا به گل رسید و بعد روی دو گل که از طریق VAR تشخیص داده شد عقب افتاد و شکست خورد و خیلی اتفاقات دست به دست هم داد تا تیمی که نصف بازیکنانش را در اختیار نداشت دستش از جام کوتاه بماند و تیم واقعاً بدشانس بود و اگر قهرمان آسیا می شد نمی دانستم یک سری باشگاه های داخلی می خواستند چکار کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه چرا همه باشگاه ها موضع مشترکی دارند هم گفت: همانطور که گفتم موضوع تازه ای نیست. فصل قبل هم دیدند پرسپولیس دارد قهرمان می شود آمدند بحث کرونا را مطرح کردند و همه تلاششان را کردند تا مانع برگزاری مسابقات و تمام شدن لیگ بشوند و حالا هم به این شکل موضع می گیرند و این نشان از بزرگی پرسپولیس است که این همه دشمن دارد. تیمی که اکثر ستاره های کلیدی اش را فراری دادند و هیچ تیمی نمی تواند با از دست دادن این همه بازیکن کلیدی بازهم مدعی باشد ولی پرسپولیس همچنان مدعی اصلی قهرمانی است و به آن هم دست پیدا خواهد کرد.

حیدری در مورد اینکه برنامه ریزی سازمان لیگ از نظرش چگونه است هم توضیح داد: به نظرم این وسط تیمی هم قرار باشد معترض و مدعی باشد پرسپولیس است. قبل از آسیا بازی ها را لغو کردند و این دودش در چشم پرسپولیس رفت و تیم اولسان یک هفته قبل از بازی با پرسپولیس در کره جنوبی بازی کرده بود. حالا بازی با ذوب آهن به دلیل درگیری آنها به ویروس کرونا باید لغو می شد ولی بازی با نساجی را می شد جوری مدیریت کرد که برگزار شود. الان هم برنامه پرسپولیس فشرده شده است و دودش در چشم پرسپولیس می رود و به نظرم اگر تیمی بخواهد معترض باشد پرسپولیس است.

وی افزود: الان بحث دربی مطرح شده است من دوست ندارم در مورد تیم های دیگر صحبت کنم ولی تا کنون بارها پیش آمده دربی در شرایطی برگزار شده که تعداد بازی های دو تیم یکسان نبوده است و بازی برگزار شده است و نمی دانم چرا یکهو امسال به فکر این افتادند که بازی ها باید یکسان باشد. به هر حال بنا به دلایلی برنامه لیگ به هم ریخته است و در همه جای دنیا ممکن است چنین مسائلی پیش بیاید و این همه جار و جنجال نمی دانم برای چیست.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد حاشیه های فضای مجازی که واکنش های مختلفی به همراه داشت و خیلی ها انتقاد کردند که پیشکسوتان نباید مثل هواداران با یکدیگر کل کل کنند هم توضیح داد: این مسائل مربوط به گذشته است و من دوست ندارم دوباره به آنها ورود کنم. فکر خودم نیستم و اگر بخواهم واکنش نشان دهم پرسپولیس وارد حاشیه می شود. من یا در مورد موضوعی صحبت نمی کنم یا اگر بخواهم صحبت کنم اهل خودسانسوری نیستم و حرف هایی می زنم که ممکن است برای پرسپولیس حاشیه شود و ترجیح می دهم در این مورد سکوت کنم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن