اکسید هد

مدیری که به حقوق خارجی ها اعتقادی نداشت!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 885 ] - سه شنبه, 9 دی 1399
مدیری که به حقوق خارجی ها اعتقادی نداشت!

مدیران باشگاه پرسپولیس این روزها با سرازیر شدن بسیاری از بدهی های معوقه به باشگاه مواجه شده اند و در مهم ترین این بدهی ها باید رقمی بیش از 500 هزار یورو به بو...

ارتش سرخ دات كام :

مدیران باشگاه پرسپولیس این روزها با سرازیر شدن بسیاری از بدهی های معوقه به باشگاه مواجه شده اند و در مهم ترین این بدهی ها باید رقمی بیش از 500 هزار یورو به بودیمیر بپردازند و جدا از این بازیکن، بدهی کالدرون و دستیارانش و همچنین جری بنگستون که از حدود 4 سال قبل طلبی از سرخ ها دارد نیز به زودی روانه باشگاه می شود تا کار برای مدیرانی که پولی در بساط ندارند به شدت سخت شود.
جری بنگستون بازیکن هندوراسی اسبق پرسپولیس که سابقه بازی در تیم ملی کشورش را هم دارد این روزها پرونده ای علیه سرخ ها در دیوان عدالت ورزش گشوده و خواهان دریافت 70 هزار دلار از حق و حقوق خودش از این باشگاه شده است.
این بازیکن که بعد از یک فصل بازی در پرسپولیس این تیم را ترک کرد، بعد از جدایی توافق کرد که بخش باقی مانده پولش را در چند قسط دریافت کند اما تغییرات زیاد مدیریتی و رویکردهای مختلفی که مدیران این باشگاه در دستور کار خود قرار دادند باعث شد تا این قول و قرار سرخ ها با این بازیکن جامه عمل پوشانده نشود و او مجبور شود که برای دریافت حق و حقوقش به CAS پناه ببرد.

مدیری که به حقوق بازیکنان خارجی اعتقاد نداشت
یکی از مواردی که شاید کمتر مورد توجه رسانه ها و هواداران باشگاه پرسپولیس قرار گرفته این است که بسیاری از شکایاتی که توسط خارجی ها در سال های اخیر از باشگاه پرسپولیس صورت گرفته مربوط به دوره ای بوده که علی اکبر طاهری مدیریت باشگاه را برعهده داشته و جری بنگستون آخرین بازمانده از بدهی های طاهری به خارجی های اسبق پرسپولیس است. طاهری از نظر هواداران سرخ به مدیری موفق شناخته می شود که توانست ثبات را در این تیم حکمفرما و زمینه شکل گرفتن پرسپولیس نوین را فراهم کند اما او در پرداخت حق و حقوق بازیکنان و مربیان خارجی به شدت ضعیف عمل کرد و باعث شد که مدیران بعد از او مشکلات زیادی را از بابت کم کاری طاهری متحمل شوند.
پیش از جری بنگستون، بازیکنانی مثل گابریل، ماریچ و تادئو هم با شکایت از سرخ ها توانستند مبالغ قراردادشان را دریافت کنند که تمامی این بازیکنان در دوره مدیریت طاهری اقدام به ترک پرسپولیس کرده بودند و او هیچ اقدامی برای توافق و تسویه حساب با آنها نکرده بود. نباید فراموش کنیم که بدهی به برانکو و دستیارانش نیز در زمان مدیریت طاهری وجود داشت که با حضور مدیر بعدی این پول هم پرداخت شد و جدایی زودهنگام پروفسور از پرسپولیس رقم نخورد.

باشگاه پرسپولیس: نامه یا حکمی به دست ما نرسیده است
مطرح شدن شکایت جری بنگستون در دیوان عدالت ورزش باعث شد تا این موضوع را از طریق باشگاه پرسپولیس دنبال کنیم. یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: «واقعیت این است که هنوز هیچ نامه یا حکمی از CAS به باشگاه نرسیده است و مشخص نیست که باشگاه به چه مبلغی محکوم می شود و اصلا رای آنها چه خواهد بود. آنچه مشخص است این بازیکن از طریق CASعلیه باشگاه پرسپولیس اقامه دعوا کرده و ما هم دفاعیات خود را ارائه کرده ایم اما اینکه رایی صادر شده باشد و پرسپولیس را به مبلغی محکوم کرده باشند، موضوعی نیست که صحت داشته باشد و ما که در باشگاه هستیم از آن بی خبریم.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    جری بگسون چندساله که جدا شده اگه سالی 20دلارپرداخت میگردن آلان تمام شده بودهمه مدیران بی خیالی طی کردن هرکی آمدگفت به من چه درباشگاهی که مدیریت آن ثبات ندارند بهترازاین نمیشه خدای هرچه زودتر خصوصی بشه

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن