دستخوش آقا یحیی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 907 ] - دوشنبه, 8 دی 1399

دستخوش آقا یحیی!

انتشار خبر درگذشت یک هوادار پرسپولیس در اثر هیجانات بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بسیاری را اندوهگین کرد. بازیکنان پرسپولیس هم در شروع دیدار با نساجی با تصویری... 5 out of 5 based on 2 ratings.
دستخوش آقا یحیی!

انتشار خبر درگذشت یک هوادار پرسپولیس در اثر هیجانات بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بسیاری را اندوهگین کرد. بازیکنان پرسپولیس هم در شروع دیدار با نساجی با تصویری...

ارتش سرخ دات كام :

 انتشار خبر درگذشت یک هوادار پرسپولیس در اثر هیجانات بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بسیاری را اندوهگین کرد. بازیکنان پرسپولیس هم در شروع دیدار با نساجی با تصویری از این مرحوم به زمین آمدند تا به «بهروز خورشیدیان» ادای دین کرده باشند. با این حال کمتر کسی انتظار داشت روز بعد از بازی یحیی گل محمدی خودش را به یاسوج برساند و از نزدیک به خانواده این هوادار فقید سرسلامتی بدهد.

در شرایطی که مصائب ناشی از کرونا هم مخصوصا سفرهای بین شهری را دشوارتر کرده، سرمربی پرسپولیس در منزل مرحوم خورشیدیان حاضر شد و شنیدن خبر درگذشت او را از شکست در فینال دردناک تر توصیف کرد. یحیی همچنین مدال نقره اش را به فرزند هشت ساله به جا مانده از آن مرحوم تقدیم کرد و نیز پیراهنی امضا شده توسط تمامی بازیکنان را در اختیار این خانواده قرار داد.

مجموعه این اتفاقات، بسیار زیبنده و درخور ستایش بود و نشان می داد در همین فوتبال ایران با همه کمبودهایش هم می شود با نگاه انسانی و حرفه ای خالق قاب ها و خاطرات زیبا بود. شاید از نظر ریالی این رفتار بزرگوارانه گل محمدی هزینه چندانی نداشت، او اما تاثیری بسیار مثبت و چشمگیر روی خانواده هوادار درگذشته و نیز جامعه طرفداران فوتبال گذاشت.

همه می دانیم که هواداران صاحبان معنوی فوتبال هستند. همه جای دنیا هم به شدت حرمت مقام هوادار حفظ می شود. با این حال در ایران کمتر شاهد چنین رفتارهایی بوده ایم و حالا آنچه یحیی انجام داد می تواند سرآغاز و سرمشقی برای تکریم هواداران باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن