گل محمدی: توافق مخفیانه با بشار شأن پرسپولیس را زیر سوال برد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 444 ] - چهارشنبه, 10 دی 1399
گل محمدی: توافق مخفیانه با بشار شأن پرسپولیس را زیر سوال برد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بیانیه 15 بندی هیات مدیره باشگاه درباره جدایی بشار رسن برای توجیه کار بدشان بود، گفت: توافق مخفیانه با بشار شأن پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بیانیه 15 بندی هیات مدیره باشگاه درباره جدایی بشار رسن برای توجیه کار بدشان بود، گفت: توافق مخفیانه با بشار شأن پرسپولیس را زیر سوال برد.

یحیی گل محمدی درباره ناراحتی اش به دلیل جدایی بشار رسن از پرسپولیس اظهار داشت: درباره این موضوع زیاد صحبت کردم اما به خاطر نوع بازی ای که ارائه می داد، حفظ توپ، تکنیک و گلساز خیلی خوبش بازیکن مهمی برای ما بود. هیچ وقت برای من قابل درک نیست بدون اجازه سرمربی یک بازیکن از تیم جدا یا به آن اضافه بود و نمی دانم چرا چنین کاری کردند.

وی افزود: اولین موضوع مهم برای این امر رضایت و تصمیم گیری سرمربی است اما متاسفانه من در جریان نبودم و اگر از ابتدا می دانستم قرار است چنین اتفاقی بیفتد جلویش را می گرفتم. با رسن توافق مخفیانه کردند که فکر می کنم با این اقدام شأن و شخصیت باشگاه پرسپولیس را زیر سوال بردند. بیانیه 15 بندی هم توجیهی برای کار بدشان بود و همیشه باید نزد هواداران به دلیل این کار پاسخگو باشند.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا از مهدی شیری با دلیل آن خطای هند در فینال لیگ قهرمانان آسیا دلخور است، عنوان کرد: تمام فوتبالیست های بزرگ دنیا به ویژه در خط دفاعی امکان دارد اشتباهات مرگباری انجام بدهند. مهدی هم برای تیم زحمت کشیده و آن اشتباه روی یک اتفاق به خاطر فشار و استرس زیاد بازی بود.

وی در گفت و گو با برنامه فرمول یک درباره اینکه آیا تکرار اشتباه این مدافع در بازی با نساجی به دلیل همان اتفاق دیدار با اولسان بوده است، توضیح داد : شاید بی تاثیر نباشد زیرا فشار زیاد است. ناراحت ترین فرد بین تمام پرسپولیسی ها و هواداران خود شیری است.

سرمربی پرسپولیس درباره میزان رضایت خود از عملکرد آرمان رمضانی گفت: عملکردش در بازی با نساجی خوب بود. پاس گل خوبی داد و این دومین پاس گلش برای پرسپولیس بود. با توجه به فیزیک مناسب و انگیزه بالایی که دارد می تواند بازیکن مثمرثمری برای ما باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن