حیدری: قهرمانی ها باعث شده کل لیگ دشمن شان شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 282 ] - چهارشنبه, 10 دی 1399

حیدری: قهرمانی ها باعث شده کل لیگ دشمن شان شوند

پیشکسوت پرسپولیس مدعی است تمام هجمه هایی که علیه این تیم به راه افتاده به دلیل قهرمانی هایی است که این تیم در سال های اخیر به دست آورده است. سپهر حیدری در خصو... 3 out of 5 based on 2 ratings.
حیدری: قهرمانی ها باعث شده کل لیگ دشمن شان شوند

پیشکسوت پرسپولیس مدعی است تمام هجمه هایی که علیه این تیم به راه افتاده به دلیل قهرمانی هایی است که این تیم در سال های اخیر به دست آورده است. سپهر حیدری در خصو...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس مدعی است تمام هجمه هایی که علیه این تیم به راه افتاده به دلیل قهرمانی هایی است که این تیم در سال های اخیر به دست آورده است.

سپهر حیدری در خصوص برنامه ریزی اخیر سازمان لیگ و حمله باشگاه های لیگ برتری به پرسپولیس اظهار داشت: «واقعاً دلیل یک سری رفتارها را نمی فهمم و هرطور فکر می کنم دلیلی جز حسادت به موفقیت های اخیر پرسپولیس نمی تواند باشد و این هم موضوع جدیدی نیست. به هر حال چهار قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و رسیدن به دو فینال آسیا در سه سال کار کوچکی نیست و همین کار بزرگ پرسپولیس باعث شده این همه دشمن داشته باشد و علیه اش موضع مشترک بگیرند.»  سپهر حیدری با اشاره به حضور پرسپولیس در فینال آسیا بر این باور است اگر این تیم قهرمان می شد هجمه ها علیه اش هم بیشتر شده بود: «در همین فینال آسیا هم پرسپولیس ابتدا به گل رسید و بعد روی دو گل که از طریق VAR تشخیص داده شد عقب افتاد و شکست خورد و خیلی اتفاقات دست به دست هم داد تا تیمی که نصف بازیکنانش را در اختیار نداشت دستش از جام کوتاه بماند و تیم واقعاً بدشانس بود و اگر قهرمان آسیا می شد نمی دانستم یک سری باشگاه های داخلی می خواستند چه کار کنند.»

از نظر او این عده هر سال یک موضوع را بهانه قرار می دهند. سپهر بر این باور است از اواخر فصل گذشته که کرونا شیوع پیدا کرد این صحبت ها آغاز شد: «همانطور که گفتم موضوع تازه ای نیست. فصل قبل هم دیدند پرسپولیس دارد قهرمان می شود بحث کرونا را مطرح و همه تلاش شان را کردند تا مانع برگزاری مسابقات و تمام شدن لیگ بشوند و حالا هم به این شکل موضع می گیرند و این نشان از بزرگی پرسپولیس است که این همه دشمن دارد. 

تیمی که اکثر ستاره های کلیدی اش را فراری دادند و هیچ تیمی نمی تواند با از دست دادن این همه بازیکن کلیدی باز هم مدعی باشد ولی پرسپولیس همچنان مدعی اصلی قهرمانی است و به آن هم دست پیدا خواهد کرد.» اما شاید مهم ترین سوژه این روزهای فوتبال ما بحث برنامه ریزی مسابقات لیگ است، اتفاقی که باعث شده صدای اعتراض تمام تیم ها شنیده شود. 

اینکه برنامه برخی تیم ها بدون هماهنگی تغییر پیدا کند و در نهایت هم آنها مجبور به برگزاری مسابقه باشند اتفاق خوبی نیست: «به نظرم در این میان، تیمی هم که قرار باشد معترض و مدعی باشد پرسپولیس است. قبل از آسیا بازی ها را لغو کردند و این دودش در چشم پرسپولیس رفت و تیم اولسان یک هفته قبل از بازی با پرسپولیس در کره جنوبی بازی کرده بود. حالا بازی با ذوب آهن به دلیل درگیری آنها به ویروس کرونا باید لغو می شد ولی بازی با نساجی را می شد طوری مدیریت کرد که برگزار شود. 

الان هم برنامه پرسپولیس فشرده شده و دودش در چشم این تیم می رود و به نظرم اگر تیمی بخواهد معترض باشد پرسپولیس است.» در حال حاضر باشگاه استقلال مدعی شده باید قبل از دربی بازی های دو تیم یکسان باشد. او می گوید: «الان بحث دربی مطرح شده است. من دوست ندارم در مورد تیم های دیگر صحبت کنم ولی تا کنون بارها پیش آمده دربی در شرایطی برگزار شده که تعداد بازی های دو تیم یکسان نبوده و بازی برگزار شده است و نمی دانم چرا یکدفعه امسال به این فکر افتادند بازی ها باید یکسان باشد. به هر حال بنا به دلایلی برنامه لیگ به هم ریخته و در همه جای دنیا ممکن است چنین مسائلی پیش بیاید و این همه جار و جنجال نمی دانم برای چیست!»

پیشکسوت پرسپولیس در مورد حاشیه های فضای مجازی که واکنش های مختلفی به همراه داشت و خیلی ها انتقاد کردند پیشکسوتان نباید مثل هواداران با یکدیگر کل کل کنند هم اینطور می گوید: «این مسائل مربوط به گذشته است و من دوست ندارم دوباره به آنها ورود کنم. فکر خودم نیستم و اگر بخواهم واکنش نشان دهم پرسپولیس وارد حاشیه می شود. من یا در مورد موضوعی صحبت نمی کنم یا اگر بخواهم صحبت کنم اهل خودسانسوری نیستم و حرف هایی می زنم که ممکن است برای پرسپولیس حاشیه شود بنابراین ترجیح می دهم در این مورد سکوت کنم.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن