اکسید هد

مطهری: هنوز دلیل لغو بازی با ذوب آهن را نمی دانیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 457 ] - چهارشنبه, 10 دی 1399

مطهری: هنوز دلیل لغو بازی با ذوب آهن را نمی دانیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز دلیل لغو بازی قبلی مان با ذوب آهن را نمی دانم و اگر این دیدار در زمان خودش برگزار می شد با شرایط بهتری به فینال آسیا می رفت... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مطهری: هنوز دلیل لغو بازی با ذوب آهن را نمی دانیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز دلیل لغو بازی قبلی مان با ذوب آهن را نمی دانم و اگر این دیدار در زمان خودش برگزار می شد با شرایط بهتری به فینال آسیا می رفت...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز دلیل لغو بازی قبلی مان با ذوب آهن را نمی دانم و اگر این دیدار در زمان خودش برگزار می شد با شرایط بهتری به فینال آسیا می رفتیم.

حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و ذوب آهن اظهار داشت: باید به خانواده خورشیدیان هوادار خیلی خوب و متعصبمان تسلیت بگویم که جان خود را از دست داد روحش قرین الهی باشد و برای همه هواداران پرسپولیس آرزوی سلامتی دارم. نمی دانید پس از این اتفاق چه غم بزرگی در تیم پرسپولیس وجود داشت. همه بازیکنان، کادرفنی و عوامل باشگاه ناراحت بودند. می خواهم به هوادارنمان بگویم ارتباط ما مثل یک اتوبان دو طرفه است و آنها باید بدانند نهایت تلاش خود را برای خوشحالی آنها به کار می گیریم.

وی افزود: درباره بازی با ذوب آهن باید بگویم همچنان دلیل برگزار نشدن آن برایمان مبهم است و نمی دانیم این مسابقه چرا در زمان خودش برگزار نشد. اگر این دیدار در زمان خودش برگزار می شد، با شرایط بهتری به فینال آسیا می رفتیم. باشگاه پرسپولیس دو بار نامه زد و حداقل توقع ما از سازمان لیگ پاسخگویی بود. این احترام متقابل باید همیشه بین باشگاه ها و سازمان لیگ وجود داشته باشد. 

مربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: همیشه بین سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس ارتباط خوبی وجود داشته و فکر می کنم توقع بی جایی نیست که حداقل جواب باشگاه ما را می دادند. در مورد مسائل فنی هم باید بگویم ذوب آهن خیلی خوب از سوی گروه فنی ما اسکنینگ شده و خیلی خوب تیم حریف را از زوایای مختلف بررسی کرده ایم. 

مطهری افزود: می دانیم از این مسابقه چه می خواهیم و طراحی مان مشخص است. با این وجود مربیان سبک های مختلفی دارند. برخی از آنها تنها به تیم خود فکر کرده و اصول خودشان را دارند. برخی مربیان هم تنها به آنالیز تیم حریف می پردازند. تعدادی دیگر هم ضمن آنالیز با دقت تیم حریف، اصول و عقاید تاکتیکی خود را دارند. گروه فنی پرسپولیس جزو سومین گروه است. طراحی تاکتیکی ما برای خودمان خیلی مهمتر از هر چیزی است. اصول خودمان را داریم اما تیم حریف را هم با دقت آنالیز می کنیم. دنبال دیکته کردن اهداف خود به حریف هستیم.

وی گفت: ذوب آهن تیم خیلی خوبی است و بازی اش از سرعت مناسبی برخوردار است. این تیم در بحث انتقال توپ از دفاع به حمله خیلی خطرناک است. باید حریف را کنترل کرده و طراحی خود را عملیاتی و اجرایی کنیم. 

مربی تیم پرسپولیس تصریح کرد: می دانیم تمام بازیهای لیگ سخت است. ذوب آهن را حریف قابل اعتمادی می دانیم. بازیکنان ما هم ذهن برنده خواه داشته و کادر مربی مان همیشه تلاش خود را انجام می دهند تا بهترین و قابل احترام ترین فوتبال را ارائه بدهند. این موضوع برای تیم ما در اولویت است و نهایتا سه امتیاز دیدار با ذوب/ آهن برای ما خیلی اهمیت دارد. می خواهیم با دیکته کردن تفکرات تاکتیکی مان به این تیم سه امتیاز را کسب کنیم.

مطهری درباره اینکه آیا مهاجمان پرسپولیس از این مسابقه گلزنی برای لیگ برتر را شروع می کنند گفت: مهم این است که کار گروهی مان رو به جلو باشد و روی دروازه حریف موقعیت سازی کنیم. جای نگرانی نیست و دیدید در فینال آسیا مهدی عبدی که مهاجم جوان ما است گلزنی کرده. هیچ ایرادی ندارد بلکه مهم این است که تیم کار خود را به بهترین شکل انجام بدهد و گل نزدن مهاجمان موردی نیست که بخواهم در موردش صحبت کنم.

وی درباره اینکه پرسپولیس احتمال دارد با جدایی بشار رسن بیشتر از گذشته در خلق موقعیت دچار موقعیت شود توضیح داد: این نظر فردی که سؤال را پرسیده محترم است. اما می توانید بازی ما را در لیگ برتر رصد کنید و ببینید چگونه خلق موقعیت کرده و چند موقعیت در هر بازی به دست می آوریم. در فینال آسیا هم خیلی هوشمندانه بازی کرده و فرصت های زیادی داشتیم اما تنها توانستیم یک گل به ثمر برسانیم.

مربی تیم پرسپولیس گفت: در دیدار با نساجی هم که برخی دوستان گفتند پرسپولیس حرفی برای گفتن نداشت، باید به این نکته اشاره کنم تیمی که در آن زمین با چنین شرایطی بتواند 507 پاس بدهد، 64 درصد مالکیت داشته باشد، 8 موقعیت کرنر بزند و به حریف خود با وجود عادتش به این زمین یک  کرنر هم ندهد نشان می دهد در خلق موقعیت مشکلی نداریم. پرسپولیس تیمی است که تفکرات خود را به حریفان دیکته می کند.

مطهری درباره اینکه برخی تیمها از پرسپولیس به عنوان تیمی خاص یاد می کنند، گفت: آقای خاص شنیده بودم و می دانم ژوزه مورینیو است اما تیم خاص نشنیده ام. از دوستانی که این لقب را به ما دادند تشکر می کنم زیرا واقعا برازنده پرسپولیس است. تیمی که چهار دوره پست سر هم قهرمان لیگ برتر می شود و دوبار به فینال آسیا می رود واقعا کار بزرگی انجام داده و خاص است . این موضوع را به دلیل اینکه خودم مربی پرسپولیس هستم نمی گویم. رسیدن به فینال آسیا کار بسیار بزرگی است. بچه های ما با تمام وجود و جنگندگی شان، غیرت، تعصب خود نشان دادند که می تواند کارهای بزرگ انجام بدهند و این ادامه دار است. 

وی گفت: پرسپولیس اینگونه و با توجه به قهرمانی ها و افتخاراتش، خاص است دلیل این موضوع هم این است که پرسپولیس فقط به اهدافش نگاه می کند و قدرتمندانه کار خودش را جلو می برد. دوستان هم در توهمات خودشان هستند و از این موقعیت استفاده کرده و تمرکز خود را روی کارهای تاکتیکی و تکنیکی مان به کار می گیریم. در همین حال به تیم خاص تبدیل می شویم. 

مربی تیم پرسپولیس در مورد اینکه محمود فکری اعلام کرده در شرایط فعلی ترجیح می داد دیدار دربی بلافاصله پس از بازگشت پرسپولیس از فینال آسیا انجام می شد، اظهار داشت: همیشه باشگاه و کادرفنی پرسپولیس که در رأس آن یحیی گل محمدی است به نظر دوستان و همکاران خود احترام می گذارند. باشگاه استقلال ابتدا اعلام کرد پرسپولیس باید دیدارهای عقب افتاده اش را انجام بدهد سپس به دربی به مصاف ما بیاید. همیشه تابع فدراسیون فوتبال بوده ایم و به تصمیماتش احترام گذاشته ایم. سازمان لیگ هم بازی های معوقه ما را برگزار می کند تا به دربی برسیم. 

وی تصریح کرد: اکنون دوستان حرف دیگری می زنند که دلیلش را خودشان می دانند. با این وجود می بینید که استقلال دیدار هفته خود با گلگهر را برگزار می کند و سپس با برگزاری یک بازی دیگر به دربی می آید این صحبت ها خیلی با هم همخوانی ندارد. این عزیزان هم فکر برنامه و کار خودشان هستند و ما همیشه به سازمان لیگ احترام گذاشتیم. 

وی درباره شایعه بازگشت رامین رضائیان و علی علیپور به این تیم توضیح داد: اکنون در  هفته هفتم لیگ قرار داریم و از الان صحبت کردن درباره لیست دادن کادرفنی پرسپولیس حرفه ای است؟ بضاعت ما همین تیم است. از جوانترین و باتجربه ترین بازیکن پرسپولیس دراختیار کادرفنی بوده کارمان را جلو می بریم پرسپولیس تیم منسجم است که روحیه جنگندگی در آن فوران می کند. در بازی با نساجی دیدید که این بچه ها در شرایط فوق العاده سخت چنین بازی را انجام دادند. به تیم خودمان افتخار کرده و جلو می رویم و همیشه نشان دادیم به بازیکن متکی نیستیم. کار تیمی مهمترین موضوع در پرسپولیس است. 

مطهری درباره اظهار نظر پیروز قربانی مبنی براینکه پرسپولیس فنی ترین تیم ایران است توضیح داد: به شرف قربانی درود می فرستم. وی به عنوان یک پیشکسوت عزیز استقلالی چنین صحبتی کرده، نه اینکه به خاطر تعریف از پرسپولیس اینگونه حرف بزنم بلکه به خاطر حرفهای واقع گرایانه اش الگو باشد. فوتبال فقط از لحاظ فنی نگاه کرده و نظر می دهد و برای خیلی از عزیزان دیگر در لیگ برتر می تواند الگو باشد.

وی ادامه داد: قربانی فنی صحبت کرده و به دنبال مسائل حاشیه ای نیست. وی می گوید پرسپولیس فنی ترین تیم ایران است و توقع دارم تیم های دیگر هم به جای اینکه به دنبال توهمات و تخریب ذهن مردم به بیراهه کشیدن آن باشند از فوتبال لذت ببرند.

مربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: تمرکزمان روی دیدار خودمان است اما دوستان تفکراتش روی مسائل دیگر است. پرسپولیس همیشه راه خود را می رود و درنهایت باید بگویم بازنده ها همیشه درباره برنده ها صحبت می کنند و نظر می دهند اما برنده ها هیچ گاه به بازنده ها فکر نمی کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن