پرسپولیس نیم فصل به دنبال سلیمی می رود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1831 ] - پنجشنبه, 11 دی 1399

پرسپولیس نیم فصل به دنبال سلیمی می رود

سلیمی دیگر با مشکل دریافت رضایتنامه برای پیوستن به پرسپولیس روبرو نیست ولی سهیمه بازیکنان لیگ برتری سرخ پوشان پر است. همانطور که قبلا نوشتیم یکی از گزینه های ... 5 out of 5 based on 8 ratings.
پرسپولیس نیم فصل به دنبال سلیمی می رود

سلیمی دیگر با مشکل دریافت رضایتنامه برای پیوستن به پرسپولیس روبرو نیست ولی سهیمه بازیکنان لیگ برتری سرخ پوشان پر است. همانطور که قبلا نوشتیم یکی از گزینه های ...

ارتش سرخ دات كام :

سلیمی دیگر با مشکل دریافت رضایتنامه برای پیوستن به پرسپولیس روبرو نیست ولی سهیمه بازیکنان لیگ برتری سرخ پوشان پر است.

همانطور که قبلا نوشتیم یکی از گزینه های پرسپولیس برای تقویت خط دفاعی خود ایمان سلیمی مدافع فصل گذشته تراکتور بود ولی مشکلات قرارداد این بازیکن با تراکتور مانع از پرسپولیسی شدن سلیمی شد. مدیران پرسپولیس هم به این بازیکن اعلام کردند در صورتی برای جذبش اقدام می کنند که خودش بتواند رضایتنامه بگیرد و یا بازیکن آزاد باشد.

حالا کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده فسخ یک طرفه ایمان سلیمی با باشگاه تراکتور رای خودش را صادر کرد، بر اساس این رای، فسخ ایمان سلیمی موجه و مورد تایید قرار گرفت و ادعای باشگاه تراکتور علیه این بازیکن مبنی بر مطالبه غرامت و اعمال محرومیت مردود اعلام شد به این ترتیب سلیمی دیگر با مشکل دریافت رضایتنامه مواجه نیست ولی واقعیت ماجرا این است که این انتقال تا نیم فصل انجام شدنی نیست چرا که سهیمه بازیکنان لیگ برتری باشگاه پرسپولیس پر است و پرسپولیس فقط نیم فصل می تواند بازیکن لیگ برتری جذب کند. به این ترتیب با توجه به علاقه زیاد یحیی به این بازیکن اگر سلیمی در مدت زمان باقی مانده تا نقل و انتقالات نیم فصل به فوتبال اروپا نرود پرسپولیسی ها برای جذب او در نیم فصل اقدام خواهند کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا معززی اصلانی
    محمدرضا معززی اصلانی :
    امیدوارم هر کسی را میگیرند ارزش خارج کردن بازیکنان کنونی پرسپولیس را داشته باشند ؛ انصاری اگر به اوج برگردد که میدانم به زودی برمیگردد؛ حتی میتواند دفاع وسط بازی کند و خیالمان را راحت کند ؛هم قد بلند دارد برای توپهای سانتری و هم خوش فکر ....از همه بهتر خوش اخلاق و بی حاشیه است

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن