کلانی: اظهارات علیه پرسپولیس به روح فوتبال لطمه می زند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 294 ] - پنجشنبه, 11 دی 1399

کلانی: اظهارات علیه پرسپولیس به روح فوتبال لطمه می زند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به موضعگیری باشگاه های دیگر در لیگ برتر علیه پرسپولیس گفت: این نوع اظهارنظرها به روح فوتبال ایران لطمه می زند. حسین کلانی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کلانی: اظهارات علیه پرسپولیس به روح فوتبال لطمه می زند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به موضعگیری باشگاه های دیگر در لیگ برتر علیه پرسپولیس گفت: این نوع اظهارنظرها به روح فوتبال ایران لطمه می زند. حسین کلانی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به موضعگیری باشگاه های دیگر در لیگ برتر علیه پرسپولیس گفت: این نوع اظهارنظرها به روح فوتبال ایران لطمه می زند.

حسین کلانی در گفتگویی، در خصوص عملکرد پرسپولیس پس از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این تیم می تواند خیلی زود به روزهای خوب خود بازگردد. پرسپولیس با شایستگی به فینال آسیا رسید اما بر خلاف آنچه در بازی با اولسان کره جنوبی رخ داد باخت و نایب قهرمان شد.

بازیکن و عضو پیشین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: بازی قبلی این تیم مقابل نساجی مازندران هم در شرایط خاص آب و هوایی رخ داد. من فکر می کنم انگیزه بازیکنان پرسپولیس نه تنها کم نشده است بلکه بیشتر از قبل است و آنها برای بازی با ذوب آهن نیز می توانند خودشان را در شرایط مطلوب نگه دارند.

وی ادامه داد: پرسپولیس یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است و شک ندارم باز هم با یک برد به جمع مدعیان قهرمانی در لیگ برتر باز می گردد. این تیم هیچ حریفی را دست کم نمی گیرد. همین موضوع هم انگیزه کافی را در هر بازی برای بازیکنان ایجاد می کند.

کلانی درباره صحبت هایی که علیه پرسپولیس می شود تاکید کرد: در فوتبال طبیعی است که رقیبان به دنبال صحبت از ضعف های سایر تیم ها کنند و نقاط قوت خود را بیان کنند. من واقعاً نمی دانم چه چیزی باعث شده تا درباره پرسپولیس به طور مشترک صحبت هایی را به عنوان نقد بیان کنند. فکر می کنم اگر این صحبت ها در سطح کری خوانی باشد جذاب است اما اگر مرز خود را رد کند به روح فوتبال در ایران لطمه می زند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: لیگ برتر جذابی را شاهد هستیم. امیدوارم مربیان جوانی که خیلی خوب به بدنه فنی اضافه شده اند بتوانند مسیر روشنی را برای فوتبال ایران ایجاد کنند. طبیعی است این مربیان استرس بالایی داشته باشند. آنها باید مدیریت بازیکن در بیرون و داخل زمین مسابقه را یاد بگیرند و آرامش بیشتری را در خود و تیم های تحت امرشان ایجاد کنند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا معززی اصلانی
    محمدرضا معززی اصلانی :
    بزرگ مرد فوتبال ایران و پرسپولیس؛ یادش بخیر تازه اومده بود پرسپولیس تیم مقابل اعتراض کرده بود که بازیکن خارجی آوردند؟؟!!!!
    صحبتهای شما مثل همیشه صحبتهای جنترمن گونه و یک شخصیت والا بود ؛ اما باور کنید فوتبال ما پر شده از مربی های بیمار که تا تیمشان نتیجه نمیگیرد رو به دروغ و هوچیگری و توهین به سرورشون میاورند.... اشکال ندارد شاید چند نوجوان خام کیسه خوششون بیاید اما همشون میدونند مربی شون روح جوانمردی ندارد

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن