پیروانی: آقایان راضی می شوند حاضریم یک روز در میان بازی کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 392 ] - پنجشنبه, 11 دی 1399

پیروانی: آقایان راضی می شوند حاضریم یک روز در میان بازی کنیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به برخی اعتراض های صورت گرفته در ارتباط با برنامه ریزی لیگ و انتقادها نسبت به این تیم واکنش نشان داد. افشین پیروانی در خصوص دیدا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیروانی: آقایان راضی می شوند حاضریم یک روز در میان بازی کنیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به برخی اعتراض های صورت گرفته در ارتباط با برنامه ریزی لیگ و انتقادها نسبت به این تیم واکنش نشان داد. افشین پیروانی در خصوص دیدا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به برخی اعتراض های صورت گرفته در ارتباط با برنامه ریزی لیگ و انتقادها نسبت به این تیم واکنش نشان داد.

افشین پیروانی در خصوص دیدار امروز پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: یکی از مهم ترین بازی های این فصل ما سر رسید. همه بازی های پرسپولیس مهم و سخت است، چون هواداران انتظار قهرمانی دارند و تمام اعضای تیم به این مسئله واقف هستند که باید این بازی را ببریم.

وی افزود: تمرینات خوبی داشتیم و شرایط مان خوب است و تمام نفرات را در اختیار داریم. البته انتظار داشتیم بازی با ذوب آهن قبل از فینال آسیایی برگزار شود که آخر هم نفهمیدیم به چه علت لغو شد و امروز این بازی انجام می شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه بازی با ذوب آهن بازهم یک روز به تأخیر افتاد، گفت: به هر حال به این شکل برنامه ریزی شده است. هیچ دخل و تصرفی نداشتیم. یکسری از آقایان هم ناراحت هستند که چرا بازی های پرسپولیس به این شکل انجام می شود، اما ایراد ندارد و اگر آنها راضی می شوند ما یک روز در میان هم بازی می کنیم. با این حال اجازه بدهیم کسانی که تصمیم گیرنده هستند نظر بدهند، اگر دخالت کنیم هرج و مرج می شود، هرکسی نظر خودش را می دهد، منافع شخصی تیم خودش را در نظر می گیرد و مطمئناً اتفاقاتی رخ می دهد که اکنون همه معترض هستند.
مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن