آماده باش به انصاری یا امیری برابر سپاهان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1158 ] - پنجشنبه, 11 دی 1399

آماده باش به انصاری یا امیری برابر سپاهان

مدافع چپ پرسپولیس در لحظات پایانی بازی و برای هواخواهی از هم تیمی اش با بازیکن ذوب درگیر شد که با کارت قرمز بیژن حیدری برای او همراه بود. سعید آقایی، مدافع چپ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
آماده باش به انصاری یا امیری برابر سپاهان

مدافع چپ پرسپولیس در لحظات پایانی بازی و برای هواخواهی از هم تیمی اش با بازیکن ذوب درگیر شد که با کارت قرمز بیژن حیدری برای او همراه بود. سعید آقایی، مدافع چپ...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع چپ پرسپولیس در لحظات پایانی بازی و برای هواخواهی از هم تیمی اش با بازیکن ذوب درگیر شد که با کارت قرمز بیژن حیدری برای او همراه بود.

سعید آقایی، مدافع چپ پرسپولیس که در لحظات پایانی روی صحنه ای که عبدالله حسینی با حامد لک برخورد داشت با وی درگیر لفظی شدیدی داشت که تداوم این برخورد از سوی هر دو بازیکن باعث شد تا بیژن حیدری هر دو بازیکن را از زمین اخراج کند و دو تیم با 10 بازیکن کار را در دقایق کوتاه باقی مانده دنبال کنند.

اخراج آقایی اما می تواند یک دردسر بزرگ برای پرسپولیس محسوب شود. شاگردان یحیی گل محمدی که در این فصل محمد نادری را در نقل و انتقالات از دست دادند و این بازیکن راهی استقلال شده، در سمت چپ دفاعی تنها به آقایی تکیه کرده بودند. بازیکنی که طی دیدارهای لیگ قهرمانان و لیگ برتر از زمان عقد قرارداد برای این تیم به میدان رفته بود و توانسته بود اعتماد کادرفنی را نسبت به عملکردش جلب کند.

با این حال اکنون غیبت این بازیکن در بازی بعدی پرسپولیس که جدال معوقه برابر سپاهان محسوب می شود، می تواند یک دردسر بزرگ برای یحیی گل محمدی محسوب شود. آقایی که از انگیزه بالایی برابر تیم سابق خود برخوردار بود، در یک لحظه با از دست دادن کنترل خود باعث شد تا از جدال بعدی محروم شود و تیمش باید بدون حضور او مقابل شاگردان محرم نویدکیا قرار گیرد.

به نظر می رسد در این شرایط یحیی گل محمدی باید امیدوار به درخشش محمد انصاری در ترکیب این تیم در جدال با سپاهان باشد. بازیکنی که ماه هاست به دلیل عمل جراحی دور از ترکیب و فوتبال بوده است. انصاری که بعد از مجوز سازمان لیگ برای شروع تمرینات در فصل گذشته، در تمرینات این تیم دچار آسیب دیدگی از ناحیه رباط صلیبی شده بود و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، در پایان فصل نیز با چالش بزرگی مواجه شد؛ یحیی گل محمدی نام او را برای حضور در لیست تیم قرار نداده بود تا هفته ها بحث این موضوع که او تیم را ترک خواهد کرد شکل گیرد. با این حال در ادامه با جدایی محمد نادری و محسن ربیع خواه، انصاری در این تیم باقی ماند.

باید دید در شرایط کنونی با توجه به شرایط محرومیت سعید آقایی و بازگشت احتمالی محمد انصاری، شرایط این تیم در جدال با سپاهان به چه شکل پیش خواهد رفت. موضوع اصلی این است که آیا محمد انصاری به شرایط ایده آل و آرمانی مدنظر برای بازگشت به ترکیب اصلی آن هم در جدال حساس مقابل سپاهان دست یافته است یا خیر.

عبدالله حسینی، بازیکن ذوب آهن در دقایق پایانی بازی برابر پرسپولیس و در شرایطی که توپ در اختیار حامد لک قرار گرفته بود، ضربه ای به دروازه بان پرسپولیس وارد کرده بود که با عصبانیت سعید آقایی و هواخواهی از هم تیمی اش همراه شد. موضوعی که در نهایت با تصمیم بیژن حیدری با اخراج هر دو بازیکن همراه شده است و چالش بزرگی خصوصا برای یحیی گل محمدی شکل داده که باید برای دیدار حساس مقابل سپاهان مدعی باید به دنبال راهکاری در سمت چپ دفاعی اش باشد. یحیی چه بازیکنی را جانشین آقایی در سمت چپ دفاعی تیمش خواهد کرد؟ محمد انصاری را بعد از مدت ها به ترکیب باز خواهد گرداند یا اینکه وحید امیری و بازیکن دیگری به این پست می رسد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن