محمدخانی: این تساوی تلنگر خوبی بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 448 ] - جمعه, 12 دی 1399

محمدخانی: این تساوی تلنگر خوبی بود

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است تساوی سرخ ها برابر ذوب آهن تلنگری برای این تیم محسوب می شود که در بازی های بعدی اشتباهات خود را به حداقل برسانند. ناصر محمدخانی، با... 5 out of 5 based on 2 ratings.
محمدخانی: این تساوی تلنگر خوبی بود

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است تساوی سرخ ها برابر ذوب آهن تلنگری برای این تیم محسوب می شود که در بازی های بعدی اشتباهات خود را به حداقل برسانند. ناصر محمدخانی، با...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است تساوی سرخ ها برابر ذوب آهن تلنگری برای این تیم محسوب می شود که در بازی های بعدی اشتباهات خود را به حداقل برسانند.

ناصر محمدخانی، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به بازی پرسپولیس برابر ذوب آهن اظهار داشت: این دیدار 2 نیمه متفاوت برای هر دو تیم داشت و هریک از این تیم ها در یک نیمه از این بازی نمایش خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

او در ادامه تصریح کرد: در نیمه اول پرسپولیس خوب و حساب شده کار کرد اما در نیمه دوم پرسپولیس عمکلرد ضعیفی داشت و متاسفانه بچه ها نتواستند از اندوخته خود حفاظت کنند.

محمدخانی در خصوص علت تغییر شرایط پرسپولیس در نیمه دوم گفت: ذوب آهن در نیمه دوم از جلو بازی را بست، اتفاقی که پرسپولیسی ها فکرش را نمی کردند. این درحالی بود که این تغییر سبک ذوبی ها که اتفاقا جسورانه هم بود باعث شد این تیم مرکز زمین را در اختیار خود گرفته و رابطه بین خط میانی و خط حمله پرسپولیس را مختل کرد. این در حالی بود که  بالا رفتن ضریب پاس های اشتباه پرسپولیسی ها مزید بر علت شد تا مرکز زمین را از دست بدهند و پرسپولیس مالکیت توپ را به حریفش واگذار کند تادر مجموع از 2 نیمه این دیدار یک نیمه به پرسپولیس برسد و یک نیمه به ذوب آهن.

این پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: در این دیدار سیدجلال عالی بود و با تجربه بالای خود در خط دفاع، موقعیت های خوبی را از حریف گرفت و به نظر من بهترین بازیکن پرسپولیس در این دیدار محسوب می شد.

مهاجم سال های گذشته پرسپولیس در مورد شرایط مهاجمان این تیم نظر جالبی داشت و گفت: نفراتی مثل مهدی عبدی و آرمان رمضانی باید قدر این موقعیت خوبی که به دست آورده اند را بدانند. به عنوان مثال در موقعیتی که رمضانی در این دیدار داشت بی جهت هنگام ضربه به توپ، سرش را چرخاند. وقتی توپ با سرعت و با آن ارتفاع به سمت مهاجم می آید، برای ضربه به توپ نیازی به چرخش نیست. باز هم تاکید می کنم این جوان ها باید قدر این لباس و موقعیت ها را بدانند و به این فکر کنند که شاید دیگر از این موقعیت ها نصیب شان نشود. رمضانی و عبدی باید از این فرصت طلایی استفاده کنند. در زمان ما علی پروین به ما می گفت هر کسی 6 ماه یا یک فصل در پرسپولیس باشد باید طوری کار کند که به تیم ملی دعوت شود.

او ادامه داد: شاید این دیدار و نتیجه اش تلنگری باشد که بچه ها به خودشان بیایند. پرسپولیس در بازی های باقی مانده اش چند بازی سنگین دارد که باید برای حضور در کورس در آن امتیازات لازم را بگیرد. همه می دانیم اگر تیم بخواهد دوباره قهرمان شود باید در نیم فصل اول امتیازت کامل را کسب کند. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن