آقایی: لگد بازیکن ذوب به سر لک می خورد،ضربه مغزی می شد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 618 ] - شنبه, 13 دی 1399

آقایی: لگد بازیکن ذوب به سر لک می خورد،ضربه مغزی می شد!

سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس که با این کارت قرمز بازی حساس پرسپولیس برابر تیم سابقش سپاهان را از دست داده است در این رابطه توضیحات جالبی می دهد.  جنجالی ... 2 out of 5 based on 3 ratings.
آقایی: لگد بازیکن ذوب به سر لک می خورد،ضربه مغزی می شد!

سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس که با این کارت قرمز بازی حساس پرسپولیس برابر تیم سابقش سپاهان را از دست داده است در این رابطه توضیحات جالبی می دهد.  جنجالی ...

ارتش سرخ دات كام :

سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس که با این کارت قرمز بازی حساس پرسپولیس برابر تیم سابقش سپاهان را از دست داده است در این رابطه توضیحات جالبی می دهد. 

جنجالی ترین صحنه بازی پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان درگیری سعید آقایی و عبدالله حسینی بود. ماجرا از آنجایی آغاز شد که عبدالله حسینی، مدافع تیم ذوب آهن دقیقه ای قبل از اینکه این تیم گل تساوی را به ثمر برساند، روی یک ارسال در محوطه با مدافع و دروازه بان پرسپولیس درگیر شد. توپ ارسالی میلاد جهانی از سمت چپ را حامد لک در دو ضرب گرفت و در بین ضرب اول و دوم عبدالله حسینی برای زدن توپ پایش را جلو آورد هر چند برخوردی با دروازه بان پرسپولیس نداشت. اما حامد لک طوری نشان داد که انگار حسینی به او ضربه زده است. مدافع ذوب ابتدا از حامد لک خواست بلند شود اما وقتی اصرار دروازه بان پرسپولیس را به مصدومیت دید از روی ناراحتی ضربه ای روی هوا زد که همین حرکت باعث اخراجش شد. در این صحنه سعید آقایی هم از بازی اخراج شد. البته در ابتدا این تصور به وجود آمد که او به حامد لک ضربه زده، چراکه سعید آقایی دفاع پرسپولیس هم وارد مهلکه شده و با حسینی درگیر شد اما وقتی تصاویر پخش شد کاملاً واضح بود که مدافع ذوب از ناراحتی به خاطر حرکت لک انگار که توپی را شوت می کند. بعد از این صحنه سعید آقایی و عبدا... حسینی هر دو توسط داور مسابقه از زمین اخراج شدند. سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس که با این کارت قرمز بازی حساس پرسپولیس برابر تیم سابقش سپاهان را از دست داده است در این رابطه توضیحات جالبی می دهد. 

*با این کارت قرمز بازی با سپاهان اصفهان تیم سابق خودت را از دست دادی.
من از آقایحیی عذرخواهی می کنم اما واقعاً نمی شد سکوت کرد. نمی توانستم بایستم و بازیکن ذوب آهن به همبازی ام فحش بدهد. 

*اما عبدا... حسینی مدافع ذوب آهن بعد از پایان دیدار مصاحبه کرد و گفت که فحش نداده است؟
دروغ می گوید! کاش آن قدر وجودش را داشت و حقیقت را می گفت اما من می گویم او فحش ناموسی داد و من هم جوابش را دادم. آدم باید مرد باشد یا یک کاری را انجام ندهد اگر هم انجام داد دروغ نگوید. شما صحنه قبل از درگیری را دیدید؟

*بله، حامد لک خودش را روی توپ انداخت و عبدا... حسینی به سمت او رفت وتصورکرد دروازه بان شما می خواهد وانمود کند برخوردی صورت گرفته است. در ادامه هم مدافع ذوب آهن لگدی به چمن کنار حامد لک و هوا زد و...  
اگر آن لگد عبدالله حسینی به سر حامد لک می خورد چه می شد؟ فاصله لگد مدافع ذوب آهن و حامد لک 10 سانت هم شاید نبود و اگر دروازه بان ما سرش را بی هوا برگردانده بود خدای ناکرده ضربه مغزی می شد. این رفتارها جوانمردانه نیست. ما فوتبال بازی می کنیم برای معرفت و دوستی نه اینکه به بازیکن تیم حریف صدمه بزنیم. 

*بعد از آن لگد جلو رفتی و با مدافع حریف درگیرشدی؟
علت داشت! گفتم که داشت به همبازی و هم تیمی ام فحش ناموسی هم می داد. آن لگد را زده بود و فحش هم می داد. نمی توانستم تماشا کنم. من بعد از بازی گفتم ازهواداران هم عذرخواهی می کنم ولی باید جواب بازیکن بی ادب ذوب آهن را می دادم. 

*ولی بازی حساس پرسپولیس و تیم سابقت سپاهان اصفهان را از دست دادی؟
بله، ان شاءالله مشکلی پیش نمی آید. ما بازیکنان خوبی داریم که به راحتی جای من را پُر خواهند کرد. 

*فکرش را می کردی در دقیقه 90 گل بخورید و بازی برده را با مساوی عوض کنید؟
حیف شد. می توانستیم هر3 امتیاز بازی را بگیریم اما شرمنده هواداران شدیم. ان شاءالله در دیدارهای آینده جبران خواهیم کرد. ما بهترین تیم ایران هستیم و تنها تیمی در لیگ برتر هستیم که هنوز باختی را تجربه نکردیم. مطمئن باشید باز هم برای قهرمانی خواهیم جنگید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن