یک پرسپولیسی دیگر که برای فینال آسیا جان داد!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1544 ] - شنبه, 13 دی 1399

یک پرسپولیسی دیگر که برای فینال آسیا جان داد!

هروز خورشیدیان را احتمالا می شناسید؛ همان هوادار یاسوجی که به دلیل فشار عصبی پس از فینال آسیا جان خود را از دست داد. اما او تنها کسی نیست که به خاطر این بازی ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
یک پرسپولیسی دیگر که برای فینال آسیا جان داد!

هروز خورشیدیان را احتمالا می شناسید؛ همان هوادار یاسوجی که به دلیل فشار عصبی پس از فینال آسیا جان خود را از دست داد. اما او تنها کسی نیست که به خاطر این بازی ...

ارتش سرخ دات كام :

هروز خورشیدیان را احتمالا می شناسید؛ همان هوادار یاسوجی که به دلیل فشار عصبی پس از فینال آسیا جان خود را از دست داد. اما او تنها کسی نیست که به خاطر این بازی حساس و سرنوشت ساز از دنیا رفت؛ سیامک دارایی دیگر هواداری است که به شکلی بسیار تلخ و به دلیل تبعات باخت سرخپوشان، درگذشت.

زنده یاد سیامک دارایی روز شنبه 29 آذر از محل کار به خانه رفت تا ساعت 15:30 بازی تیم های پرسپولیس و اولسان هیوندای را تماشا کند. او در خانه تنها بود و احتمالا مثل تمام سرخپوشان، با گل دقیقه 45 مهدی عبدی به آسمان پرید و غرق در خوشحالی شد. اما دو گل جونیور نگرئو رویای او و میلیون ها پرسپولیسی را بر باد داد و یک باخت تراژیک را برای قرمزها رقم زد. باختی که دستکم دو هوادار قرمزپوش را از ارتش پرسپولیسی ها کم کرد.

آقا سیامک در منزل به تنهایی بازی را دنبال می کرد و پسر او محمد در کنارش نبود؛ چه کسی می دانست که قرار است این سرنوشت برای پدر خانواده پیش بیاید و فرزندش نیز انتظار یک روز عادی را داشت. بعد از بازی فینال، او بدون این که صحبت های علی پروین و عیسی آل کثیر را گوش کند، تلویزیون را خاموش کرد و هر لحظه بیشتر از قبل، متوجه وخامت حالش شد تا این که آنطور که پزشکان گفته اند، یک ساعت بعد از پایان مسابقه حوالی ساعت 18:30 این اتفاق تلخ برایش رخ داد.

نکته مهم این که طبق گفته خانواده اش، او هیچ بیماری زمینه ای نداشت و مشکل حادی هم در زندگی اش دیده نشده بود و در واقع فقط همین شکست باعث شد تا پدر خانواده دارایی، ایست قلبی کند. نکته تاسف آور و حسرت بار این است که هیچ کس در کنارش نبود تا با اورژانس تماس بگیرد و جانش را نجات دهد. سرانجام در حوالی نیمه شب، خانواده متوجه این اتفاق شد؛ زمانی که کار از کار گذشته بود. هرچند که این اتفاق رخ داده و حسرت، ناامیدی، تاسف و واژه های این چنینی برای خانواده دارایی، باید خیلی زود جای خود را به خاطرات نیکی بدهند که از آقا سیامک به یادگار مانده است.

خانواده سیامک دارایی با درخواست مصاحبه از سوی رسانه های مختلف مواجه شدند اما تمایلی به رسانه ای شدن موضوع و گفتگو با خبرنگاران نداشتند. پسر او، محمد دارایی 28 ساله است که مثل پدرش هوادار پرسپولیس است و احتمالا حال پدر را درک می کند؛ پدری که برای تیم محبوبش جان داد...


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا معززی اصلانی
    محمدرضا معززی اصلانی :
    بنده خودم هم همیشه قبل از بازی های پرسپولیس قرص تپش و فشار خون میخوردم و یک قمقمه آب هم کنارم هست(عمل قلب باز انجام داده ام) یکبار هم که متاسفانه پرسپولیس 2-1 در دربی باخت من مستقیم بیمارستان بستری شدم و همانطور میدانید همه ما شن و سنگ در کلیه داریم و بنده با عصبانیتی که داشتم باعث حرکت سنگ شده بودم لذا از حال رفتم و گفتن سنگ در حالب اومده.... خواستم این را بگویم واقعا ما هواداران چقدر باید حرص و جوش بخوریم و باور کنید حالم نیمه دوم با ذوب آهن خیلی خیلی بد شد و گفتم که ما این بازی را نمیبریم و همان هم شد ... خواهشم از هواداران عزیز این است که موقع شروع بازی زیاد جوش نخورند و اگر هم باخت آوردیم یاد بردها و قهرمانی های این سالها و پرافتخارترین تیم ایران بودنمون بیوفتید... تا انشاله زنده باشیم و قهرمانی های بعدی بخصوص در آسیا را ببینیم؛ هرچند تیمهای دیگر هم زحمت میکشند و اینطور نیست پرسپولیس هر سال قهرمان شود .... و تسلیت به خانواده و آرزوی شادی روح پاک بهروز و سیامک خان عزیز داریم

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن