حسینی: مجوز اولیه حرفه ای سازی پرسپولیس صادر شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 623 ] - شنبه, 13 دی 1399
حسینی: مجوز اولیه حرفه ای سازی پرسپولیس صادر شد

 مسئول امور بین الملل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد:این باشگاه مجوز اولیه حرفه ای سازی را از کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه در فدراسیون و سازمان لیگ دریافت ک...

ارتش سرخ دات كام :

 مسئول امور بین الملل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد:این باشگاه مجوز اولیه حرفه ای سازی را از کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه در فدراسیون و سازمان لیگ دریافت کرد

امیرعلی حسینی اظهار داشت: با توجه به ارسال مدارک درخواستی کنفدراسیون فوتبال آسیا و بعد از راستی آزمایی مرحله اول که انجام شد، باشگاه پرسپولیس مجوز اولیه حرفه ای سازی را از کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه در فدراسیون و سازمان لیگ دریافت کرد که این مساله در وب سایت سیستم مجوز حرفه ای باشگاه ها نیز قابل مشاهده است.

بعد از این مرحله، کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه بررسی مدارک ارسالی، سوالاتی را مطرح می کند و بعضی مدارک تکمیلی را درخواست می نماید که در این مدت با توجه به درخواست های کنفدراسیون، چند بار مدارکی را ارسال کردیم و تمام موارد انجام شد.

امیر علی حسینی، ادامه داد: بعد از این مرحله، معمولا هیات هایی به کشورها اعزام می شوند تا اصل مدارک و مستنداتی که  ارسال و بر اساس آن مجوز حرفه ای صادر گردیده است، را بررسی کنند و راستی آزمایی صورت می گیرد. در سال های اخیر هم شاهد بودیم، نفراتی که اعزام می شوند با اتحادیه فوتبال اروپا همکاری دارند.

مسوول اخذ مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس، در توضیح روند دریافت مجوز حرفه ای خاطرنشان کرد: صدور مجوز حرفه ای با بررسی شرایط باشگاه ها، در پنج شاخه اصلی؛ امور حقوقی، امور مالی، امور ورزشی، زیر ساخت ها و پرسنلی صورت می گیرد که همگی اهمیت واحدی دارند. برای هر یک از این موارد، معیارهای A، B و C در نظر گرفته شده است. معیارهای A، مواردی هستند که عدم احراز هر یک از آنها موجب لغو مجوز می شود. معیارهای سطح B، مواردی هستند که عدم توفیق باشگاه ها در دستیابی به آنها می تواند منجر به لغو مجوز شود ولی معمولا به جریمه و تعهد می انجامد. معیارهای سطح C هم مواردی هستند که در هر مقطعی، پیشنهاد می شوند و عدم پاس کردن آنها باعث لغو مجوز و جریمه نمی شود.

حسینی تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس همواره معیارهای A و  B را اجرا کرده است و در عین حال، سیاست کاری باشگاه پرسپولیس در دریافت مجوز حرفه ای، همواره بر این اساس استوار است که معیارهای سطح C را هم پاس کند و ما در این مورد نیز مدارک مختلف را ارسال کرده ایم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن