برزگر: هواداران نگران نباشند، پرسپولیس به اوج می رسد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 417 ] - یکشنبه, 14 دی 1399
برزگر: هواداران نگران نباشند، پرسپولیس به اوج می رسد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است با یک پیروزی، پرسپولیس می تواند به روال قبل بازگردد و در کورس بالای جدولی ها رقابت نزدیکی را با دیگر تیم ها داشته باشد. محمد برزگر،...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است با یک پیروزی، پرسپولیس می تواند به روال قبل بازگردد و در کورس بالای جدولی ها رقابت نزدیکی را با دیگر تیم ها داشته باشد.

محمد برزگر، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به تساوی اخیر پرسپولیس برابر ذوب آهن اظهار داشت: همه می دانند که قبل و بعد از فینال فشار روحی و روانی زیادی روی پرسپولیس بود. به هر حال موفقیت های چند سال اخیر پرسپولیس در لیگ و آسیا سطح توقعات را از این تیم بالا برده و همین فشار باعث شده یک مقدار تمرکز کادر فنی و بازیکنان تحت تاثیر قرار بگیرد. به اعتقاد من این موضوع نمی تواند برای پرسپولیس نگران کننده باشد، چراکه من اعتقاد دارم با یک پیروزی این فشار ازروی تیم برداشته می شود.

او در ادامه تاکید کرد: فوتبال بالا و پائین زیاد دارد و نمی شود گفت تساوی پرسپولیس برابر ذوب آهن یک فاجعه بوده، به هرصورت این تیم هنوز از فینال خسته است و ریکاوری روحی و روانی می تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس باشد تا بتواند این شرایط را پشت سر بگذارد.

برزگر درخصوص این که آیا این تیم در حال حاضر مشکل فنی دارد یا نه تصریح کرد: معمولا وقتی تیم نتیجه نمی گیرد حتما مشکل فنی هم وجود دارد اما در پرسپولیس و در شرایط فعلی این مشکل به خاطر مسائل روحی و روانی نمود پیدا کرده است. اگر در این بازی مشکل فنی هم وجود داشت بیشتر تحت تاثیر مسائل روحی  و عدم تمرکز رخ داد.  

چپ پای اسبق پرسپولیس با اشاره به بازی مهمی که پیش روی تیم گل محمدی است، گفت: در این سال ها بازی سپاهان برای پرسپولیس بازی حساسی است و حتی می توان گفت از حساسیتی مثل دربی برخوردار است. سپاهان در حال حاضر شرایط خوبی دارد و مربی جوان تیم در این فصل توانسته افکار تاکتیکی اش را در این تیم پیاده کند. به هرحال پیش بینی می کنم این بازی، دیدار جذابی از کار درآید و پرسپولیس با وجود شرایط سپاهان می تواند از پس این تیم برآمده و با پیروزی در این دیدار بخش اعظمی از فشارهای منفی روحی و روانی از روی دوش همه اعضای تیم برداشته شود.

برزگر تاکید کرد: میل به پیروزی و موفقیت موضوعی است که در سال های اخیر در پرسپولیس نهادینه شده و یکی، دو تساوی نمی تواند مانع از تداوم موفقیت های این تیم شود و این تساوی ها برای پرسپولیس فاجعه نیست. به اعتقاد من پرسپولیس می تواند امتیازاتی را که دست داده جبران کند و هواداران نباید نگران باشند و پرسپولیس به زودی به کورس برمی گردد. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن