فقط 4 عدد بلیت برای مدیران پرسپولیس در دربی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 518 ] - یکشنبه, 14 دی 1399
فقط 4 عدد بلیت برای مدیران پرسپولیس در دربی!

یکی از مدیران باشگاه استقلال گفت: برای باشگاه پرسپولیس احترام زیادی قائلیم ولی قانون حکم می کند فقط 4 نفر از مدیران محترم آنها هنگام برگزاری بازی دربی از جایگ...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از مدیران باشگاه استقلال گفت: برای باشگاه پرسپولیس احترام زیادی قائلیم ولی قانون حکم می کند فقط 4 نفر از مدیران محترم آنها هنگام برگزاری بازی دربی از جایگاه ویژه استفاده کنند.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته توسط سازمان لیگ و قرعه کشی که پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر صورت گرفت، استقلال در بازی رفت میزبان پرسپولیس است و در برخی موارد اگر همه چیز طبق قاعده میزبان و مهمان پیش برود، دست بالا را نسبت به حریف سنتی خود خواهد داشت. یکی از این موردهای ویژه، استفاده از جایگاه ورزشگاه آزادی است. مسئله ای که طی فصول گذشته نیز باعث ایجاد اختلاف میان مدیران وقت استقلال و پرسپولیس شده بود. 

از قرار معلوم، مدیران باشگاه پرسپولیس روز دوشنبه هفته آینده برای تماشای جدال تیم خود مقابل آبی پوشان دچار محدودیت خواهند شد و همین مسئله شاید باعث شود تا بعضی از آنها مجبور به تماشای مسابقه از پای تلویزیون شوند چون ظاهراً استقلالی ها به عنوان میزبان می خواهند از حق خودشان استفاده کنند. یکی از مدیران باشگاه استقلال عصر دیروز در این رابطه به خبرورزشی گفت: «اصلاً بحث لجبازی یا محروم کردن مسئولان باشگاه پرسپولیس نیست ولی ما میزبان هستیم و طبیعی است که در برخی موارد باید منافع خودمان را در اولویت بگذاریم. طبق قانون برای استفاده از جایگاه ویژه در دوران کرونا که مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار می شود، محدودیت های ویژه ای وجود دارد و فقط 10 نفر می توانند از آن استفاده کنند. این طور که در قوانین مشخص شده، شش صندلی به تیم میزبان که در این بازی استقلال خواهد بود، اختصاص پیدا می کند و چهار صندلی نیز در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می گیرد تا آنها را میان مدیران خود تقسیم کنند. استقلال میزبان است و طبیعی است که هر 6 صندلی خود را حفظ خواهد کرد. برای باشگاه پرسپولیس نیز احترام زیادی قائلیم ولی قانون حکم می کند فقط 4 نفر از مدیران محترم آنها هنگام برگزاری بازی از جایگاه ویژه استفاده کنند. البته اینکه سازمان لیگ قبل از بازی پیرامون مسئله فوق تصمیم جدیدی به صورت فوق العاده اتخاذ خواهد کرد یا نه، موضوع دیگری تلقی می شود.»

داستان اختصاص بلیت های ویژه برای مدیران دو باشگاه مسئله تازه ای نیست و قبلاً هم باعث اختلاف میان استقلال و پرسپولیس شده است. در جدال رفت فصل گذشته دو تیم هم همین ماجرا رخ داد و کار آنقدر بالا گرفت که محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل وقت پرسپولیس به نشانه اعتراض نسبت به رفتار باشگاه استقلال، راهی ورزشگاه نشد و مسابقه را پای تلویزیون تماشا کرد. حالا باید دید این ماجرا دوباره منجر به تقابل مدیران آبی و قرمز می شود یا اینکه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال زمینه برای حل و فصل موضوع را فراهم خواهند کرد؟


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن