فدراسیون پزشکی ورزشی: هنوز لغو لیگ برتر اعلام نشده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 457 ] - یکشنبه, 14 دی 1399
فدراسیون پزشکی ورزشی: هنوز لغو لیگ برتر اعلام نشده است

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: خودم در این هوا شرایط خوبی ندارم ولی مسئولان امر برای لغو بازی ها هنوز چیزی اعلام نکردند. اسد مسجدی در خصوص آلودگی هوای این ر...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: خودم در این هوا شرایط خوبی ندارم ولی مسئولان امر برای لغو بازی ها هنوز چیزی اعلام نکردند.

اسد مسجدی در خصوص آلودگی هوای این روزهای تهران عنوان کرد: بله شرایط خیلی بد است و خیلی از فدراسیون های ورزشی کارها را تعطیل کرده اند، البته آنها چشم به اخبار دارند که اگر تعطیلی اعلام شد شرایط را بر مبنای این تعطیلی پیش ببرند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا  برگزاری مسابقات فوتبال در این هوا به صلاح است یا خیر گفت: تا جایی که می دانم هنوز هشدار قرمز را اعلام نکردند و هنوز بازی ها لغو نشده است. خود من به شخصه شرایط خوبی در این هوا ندارم ولی مسئولان امر هنوز چیزی اعلام نکردند، به محض اینکه اعلام کنند ما مکتوب آن را اعلام خواهیم کردیم.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در پاسخ به این سوال که پروتکل های بهداشتی در ورزش خوب رعایت شده یا خیر گفت: پروتکل ها بسیار سخت گیرانه بود و زحمات زیادی برای فدراسیون ها داشت. گهگاه می شنیدیم برخی فدراسیون ها عدول کردند و ما ناظر و افسر کنترل سلامت به آنجا فرستادیم و تذکرات لازم را ارائه کردیم.

وی در خصوص اینکه ایا نیاز است رشته های مثل تیراندازی پروتکل ها را رعایت کنند چون آنها انفرادی تمرین و بازی می کنند تصریح کرد: تیراندازی چون ورزشی انفرادی با فاصله است پروتکل ها برای تمرینات آنها سهل الوصل بوده اما این نافی برای تست های پی سی آر در مسابقات نیست.

مسجدی در گفت و گو با رادیو تهران در خصوص رعایت پروتکل ها در فوتبال عنوان کرد: پروتکل های فوتبال به خوبی انجام شد اما  اشکالاتی توسط وزارت بهداشت و درمان گرفته شد که ما هم تذکر دادیم.

وی با اشاره برگزاری انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: ساعت 10 فردا انتخابات را به هر شکل ممکن برگزار می کنیم و بعد از حضور یک سال سراتنجام رای گیری خواهیم کرد. هر بار یک کاندیدی از من شاکی می شود ولی وقتی خودش بررسی می کند به این نتیجه می رسد اخبار ضد و نقیض شنیده است. خود من هم مبنایم بر بی طرفی است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن