دستیاران برانکو چقدر پاداش از پرسپولیس می خواهند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 520 ] - یکشنبه, 14 دی 1399
دستیاران برانکو چقدر پاداش از پرسپولیس می خواهند؟

سه دستیار سرمربی کروات اسبق پرسپولیس ادعای دریافت پاداش صعود این تیم به لیگ قهرمانان آسیا را دارند. روز 8 آبان باشگاه پرسپولیس در خبری اعلام کرد وکیل برانکو ا...

ارتش سرخ دات كام : سه دستیار سرمربی کروات اسبق پرسپولیس ادعای دریافت پاداش صعود این تیم به لیگ قهرمانان آسیا را دارند.

روز 8 آبان باشگاه پرسپولیس در خبری اعلام کرد وکیل برانکو ایوانکوویچ با ارسال نامه ای به فیفا دریافت تمام مطالبات این مربی را از باشگاه ایرانی تایید کرده است.

در بخشی از این نامه آمده بود «با پرداخت نهایی طلب و مکاتبه ارسالی از سوی باشگاه پرسپولیس به تاریخ 28 اکتبر، به این وسیله تایید می نماییم که باشگاه پرسپولیس ایران، کلیه ارقام طلب آقای برانکو ایوانکوویچ را مطابق با رای صادره تک داور کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا به تاریخ 26 فوریه 2020 پرداخت نمود. به این ترتیب آقای برانکو ایوانکوویچ از امروز، هیچ گونه ادعای مالی، در خصوص موضوع حاضر نسبت به باشگاه پرسپولیس ندارد. پرداخت رقم کل در 69 بخش و از تاریخ 5 آگوست 2020 تا 29 اکتبر واریز گردید.»

این درحالی است که قبل از آن هم باشگاه پرسپولیس طبق رأی کمیته وضعیت و انضباطی فیفا مطالبات ایگور پانادیچ، زلاتکو ایوانکوویچ و مارکو استیلینوویچ را پرداخت کرده بود.

با این تفاسیر به تازگی وکیل این این مربیان کروات با ارسال نامه ای به فیفا از این نهاد درخواست کرده پاداش صعود پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا 2020 و البته مالیات سه دستیار سرمربی اسبق سرخ پوشان پرداخت شود تا دردسر تازه ای برای مدیران پرسپولیس به وجود بیاید.

دارو بوسیچ، درباره دلیل طرح این ادعا در فیفا با توجه به اینکه به نظر می رسید با پرداخت طلب برانکو و دستیارانش این پرونده برای همیشه بسته شده باشد، اظهار داشت: ما درخواست جدیدی ارائه نکرده ایم. در قرارداد باشگاه پرسپولیس با برانکو و دستیارانش بندی آمده بود که در صورت صعود تیم به لیگ قهرمانان در پایان فصل 20-2019 باید مبلغی به آنها پرداخت شود.

وی ادامه داد: در آگوست 2019(مرداد 97) که علیه پرسپولیس در فیفا طرح دعوا کردیم، مشخص نبود این تیم بتواند در پایان فصل سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد و به همین دلیل در آن شکایت چنین موضوعی درج نشد اما اکنون سه دستیار برانکو این درخواست را مطرح کرده اند. طبق درخواست جدید ما پرسپولیس باید 20 هزار یورو به زلاتکو و به مارکو و ایگور هم 15 هزار یورو به عنوان پاداش صعود به لیگ قهرمانان پرداخت کند. البته خودش چنین ادعایی ندارد.

وکیل برانکو درباره درخواست پرداخت مالیات از سوی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: اداره مالیات کرواسی برگه تسویه مالیات تمام سال های حضور برانکو و دستیارانش در ایران را می خواهد و به همین دلیل ما از پرسپولیس درخواست کرده ایم این مالیات را در ایران پرداخت کند و برگه تسویه حساب را به ما ارائه بدهد . مبلغ این مالیات بسیار زیاد است. البته درخواست خود را درباره دستیاران برانکو به اطلاع فیفا هم رسانده ایم و برای مالیات خودش هم به زودی با فیفا نامه نگاری می کنیم. امیدوارم این مشکل هم به سرعت حل شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن