تعلیق دو ماه از محرومیت آل کثیر!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1571 ] - دوشنبه, 15 دی 1399

تعلیق دو ماه از محرومیت آل کثیر!

نامه اخیر دادگاه cas به باشگاه پرسپولیس باعث شده سرخ ها امید زیادی به تعلیق محرومیت مهاجم گلزن تیم شان داشته باشند. بعد از محرومیت عیسی آل کثیر به دلیل شادی گ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
تعلیق دو ماه از محرومیت آل کثیر!

نامه اخیر دادگاه cas به باشگاه پرسپولیس باعث شده سرخ ها امید زیادی به تعلیق محرومیت مهاجم گلزن تیم شان داشته باشند. بعد از محرومیت عیسی آل کثیر به دلیل شادی گ...

ارتش سرخ دات كام :

نامه اخیر دادگاه cas به باشگاه پرسپولیس باعث شده سرخ ها امید زیادی به تعلیق محرومیت مهاجم گلزن تیم شان داشته باشند.

بعد از محرومیت عیسی آل کثیر به دلیل شادی گلش برابر پاختاکور ازبکستان مهاجم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال اسیا 6 ماه محروم شد. باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی کرد که این محرومیت را از طریق کمیته استیناف ای اف سی لغو کند اما موفق به انجام این کار نشد.

پیش از فینال لیگ قهرمانان اسیا هم سرخ ها یک بار دیگر اقدام به لغو محرومیت آل کثیر این بار از طریق دادگاه عالی ورزش کردند. باشگاه پرسپولیس در نظر داشت تا دست کم برای بازی فینال حکم محرومیت آل کثیر را تعلیق کند اتفاقی که در نهایت نیفتاد و دادگاه عالی ورزش حکم به تداوم محرومیت آل کثیر داد.

با این حال نامه اخیر دادگاه cas به باشگاه پرسپولیس باعث شده تا سرخ ها امیدواری زیادی به تعلیق محرومت مهاجم گلزن تیم شان داشته باشند.

باشگاه پرسپولیس در لایحه درخواستی دادگاه عالی ورزش دفاعیات محکمی از مهاجم تیمش داشته و آنها امیدوارند تا آل کثیر را از بهمن ماه در اختیار داشته باشند. 

تلاش باشگاه پرسپولیس در این لایحه بخشش دو ماه  باقی مانده از محرومیت آل کثیر است. موضوعی که وکلای باشگاه بسیار به آن امیدوارند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • جمشید آذرکیا
    جمشید آذرکیا :
    با این فدراسیون و این وکلای پرسپولیس بعید میدونم کاوانی دو سه جلسه آل کثیر 6 ماه , شایعات اینکه نه اوزبک نه , بلکه مخبر و غرض ورز داخلی وطن فروش بوده و فدراسیون و سازمان ورزش چه کار مثبتی در راستای احقاق حق پرسپولیس و آل کثیر انجام دادند فقط نظاره گر , با این اوصاف من هوادار فقط امیدوار به پی بردن AFC به اشتباه حکم ظالمانه خودشان

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن