با غیبت آقایی؛ شجاعی مامور سمت چپ پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 576 ] - دوشنبه, 15 دی 1399

با غیبت آقایی؛ شجاعی مامور سمت چپ پرسپولیس

با محرومیت سعید آقایی به نظر می رسد شانس دوباره ای به علی شجاعی رسیده تا در سمت چپ دفاعی پرسپولیس در ترکیب اصلی حضور یابد. سعید آقایی که در دیدار قبلی پرسپولی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
با غیبت آقایی؛ شجاعی مامور سمت چپ پرسپولیس

با محرومیت سعید آقایی به نظر می رسد شانس دوباره ای به علی شجاعی رسیده تا در سمت چپ دفاعی پرسپولیس در ترکیب اصلی حضور یابد. سعید آقایی که در دیدار قبلی پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

با محرومیت سعید آقایی به نظر می رسد شانس دوباره ای به علی شجاعی رسیده تا در سمت چپ دفاعی پرسپولیس در ترکیب اصلی حضور یابد.

سعید آقایی که در دیدار قبلی پرسپولیس مقابل ذوب آهن در تنش لفظی با بازیکن حریف با کارت قرمز بیژن حیدری جریمه شد، قادر به همراهی تیمش برابر سپاهان نخواهد بود.

اکنون از میان گزینه هایی که از چندی پیش برای حضور در سمت چپ دفاعی بعد از محرومیت سعید آقایی مطرح شده، به نظر می رسد علی شجاعی توانسته نظر یحیی گل محمدی را به خود جلب کند و امروز آخرین تست را در این زمینه دنبال خواهد کرد.

علی شجاعی که فصل گذشته در نساجی مازندران فرصت حضور در پست غیرتخصصی مدافع چپ را نیز به دست آورده، با خصوصیات ذاتی حضور در فاز تهاجمی، در این بازی کار سختی مقابل حمله وران سپاهان پیش رو خواهد داشت. مرتضی منصوری و محمدرضا حسینی دو بازیکن سپاهان در سمت راست خواهند بود و باید دید شجاعی قادر خواهد بود از پس این بازی و حمله وران طلایی پوش بربیاید یا خیر.  

محمد انصاری احتمالا به دلیل دوری از میادین و فشار احتمالی این بازی شانس همراهی در ترکیب اصلی را به دست نیاورد و وحید امیری نیز به دلیل نیاز تیم در فاز هجومی حاضر خواهد بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن