کلهر: پرسپولیس می تواند به راحتی 3 امتیاز از سپاهان بگیرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 328 ] - دوشنبه, 15 دی 1399
کلهر: پرسپولیس می تواند به راحتی 3 امتیاز از سپاهان بگیرد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به ضعف تیم سپاهان، تیم یحیی خیلی راحت می تواند سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند. محمود کلهر در گفت وگویی، در خصوص...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به ضعف تیم سپاهان، تیم یحیی خیلی راحت می تواند سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند.

محمود کلهر در گفت وگویی، در خصوص تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب آهن، اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس خیلی راحت می توانستند از ضعف خط دفاعی حریف استفاده کنند و این بازی را با پیروزی به پایان برسانند اما متاسفانه بازیکنان در نیمه دوم به لاک دفاعی فرو رفتند و عقب نشستند. در این بازی خلا رسن در ترکیب پرسپولیس احساس شد چون او بازیکنی بود که در مواقع حساس می توانست شکل بازی را تغییر دهد.

وی ادامه داد: احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا و وحید امیری در خط هافبک تاثیرگذار بازی کردند اما با این وجود در دیدار با ذوب آهن خلا رسن کنار آنها احساس شد. در نیمه اول، بازی روانی از سوی شاگردان یحیی شاهد بودیم اما در نیمه دوم تمام تعویض های کادرفنی به ضرر او بود و ورود نفرات جدید به ذوب آهن کمک کرد تا گل تساوی را در لحظات پایانی به ثمر برسانند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه باید تمام توجه مدیران این باشگاه به رده های سنی پایه باشد، گفت: به هر حال سال های سال است که از لحاظ زیرساختی پرسپولیس با مشکلات زیادی دست به گریبان است و به جای اینکه مدیرعامل باشگاه توجه خود را به رده های سنی پایه معطوف کند اما آنها توجهی به این مسئله خیلی مهم ندارند. کشور ما پر از استعداد است و مطمئنا با کشف آنها می توانیم از دل این نفرات بازیکنان باکیفیتی کشف کنیم و تا سالیان سال ترکیب پرسپولیس را از حضور بازیکنان بی نیاز کنند. کاری که باشگاه های بزرگ اروپایی انجام می دهند و توانسته اند پاسخ اعتماد خود را هم بگیرند.

کلهر عنوان کرد: در سال 1385 زمانی که در پرسپولیس به عنوان مسئول آکادمی فعالیت می کردم طی فراخوانی که دادیم توانستیم بازیکنانی مانند هادی نوروزی، امیرحسین فشنگچی، علیرضا حقیقی و... را کشف کنیم. به نظرم با کمترین سرمایه گذاری می توان بهترین بهره وری را از این کار برد. تا زمانی که مشکلات زیرساختی ما درست نشود در فوتبال پیشرفتی نخواهد بود. بازیکنان فعلی هم خیلی راحت نرخ خودشان را بالا می برند اما در میان آنها مهدی عبدی با کمترین قیمت، بهترین کیفیت را هر زمان که در ترکیب پرسپولیس به میدان رفته از خود نشان داده است.

وی افزود: اکنون خیلی بازیکنان هستند که پول های کلان می گیرند اما در عوض کیفیت خیلی بالایی ندارند. کنار آن هم بازیکنان خارجی برای تیم های ما از نظر اقتصادی مشکل ساز شده اند. متاسفانه هر مدیری که می آید راه مدیران قبلی را ادامه می دهد. پرسپولیس اکنون کمبود بازیکن ندارد و در تمامی پست ها دست یحیی برای انتخاب بازیکن باز است. مشکل اصلی پرسپولیس مربوط به این است که باید بازیکنان خط هافبک به خط حمله پرسپولیس اضافه شوند تا از این حیث با تعداد نفرات بیشتری روی دروازه تیم ها حمله کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: نباید فراموش کرد پرسپولیس فینال آسیا را از دست داده و از نظر روحی - روانی در شرایط خوبی قرار ندارد. حضور وحید امیری و احسان پهلوان کمک زیادی به پرسپولیس کرد و قطعا در ادامه مسیر هم این نفرات می توانند عصای دست یحیی باشند.

کلهر در خصوص بازی بعدی پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: پرسپولیس مقابل سپاهان باید سراپا حمله باشد و معتقدم با توجه به ضعف تیم حریف، تیم یحیی خیلی راحت می تواند سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند. امیدوارم در ادامه فصل شاهد همان پرسپولیسی باشیم که همگان از آن توقع دارند.

وی در پایان با اشاره به اینکه فاصله زیادی بین فوتبال ایران با تیم های اروپایی است، خاطرنشان کرد: در اروپا همه کاره سرمربی است و هر چیزی که او بگوید مدیران باشگاه در اختیار او قرار می دهند. نمونه آن این بود که کومان، مسی را خواست و در تیم ماند اما در عوض خروج سوارز را خواستار شد. در اروپا هم پول خوبی به بازیکنان می دهند و هم از او توقع فوتبال حرفه ای دارند. ما با فوتبال روز دنیا فاصله زیادی داریم و اگر در برنامه ریزی روی اصول و حساب پیش برویم شاید بتوانیم مقابل تیم های درجه دوم اروپا در آینده حرفی برای گفتن داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن