حیدری: خیانت بعضی ها غیرقابل بخشش است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 550 ] - دوشنبه, 15 دی 1399

حیدری: خیانت بعضی ها غیرقابل بخشش است

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: جرم پرسپولیس رسیدن به فینال آسیا و پوکر قهرمانی بود. آخرین ضربه شان هم توقیف ساختمان باشگاه بود. با سپهر حیدری، کاپیتان سابق پرسپول... 4 out of 5 based on 3 ratings.
حیدری: خیانت بعضی ها غیرقابل بخشش است

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: جرم پرسپولیس رسیدن به فینال آسیا و پوکر قهرمانی بود. آخرین ضربه شان هم توقیف ساختمان باشگاه بود. با سپهر حیدری، کاپیتان سابق پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: جرم پرسپولیس رسیدن به فینال آسیا و پوکر قهرمانی بود. آخرین ضربه شان هم توقیف ساختمان باشگاه بود.

با سپهر حیدری، کاپیتان سابق پرسپولیس درخصوص شرایط این روزهای سرخپوشان گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید. 

*از بازی با ذوب آهن شروع کنیم.
خب پرسپولیس در این دیدار دو نیمه متفاوت داشت؛ در نیمه اول نمایش خوبی داشت و به غیر از گلی که زد، می توانست به گل های بعدی هم برسد ولی در نیمه دوم آن پرسپولیس شاداب همیشگی را ندیدیم و ذوب آهن بهتر بود و شایستگی گرفتن یک امتیاز را داشت. به نظرم مهم ترین دلیل نمایش بد پرسپولیس در نیمه دوم و نداشتن تمرکز، ضعف بدنی بود. پرسپولیس نزدیک یک ماه بازی نکرد و بعد از آن به فاصله چند روز دو دیدار سنگین مقابل اولسان و نساجی انجام داد که کار را دشوار کرد. دور بودن از شرایط بازی و بلافاصله فشار زیاد آمدن به بدن بازیکنان از نظر علمی هم ثابت می کند درست نیست و تیم را دچار مشکل خواهد کرد. 

*به نظرت پرسپولیس هنوز در شوک فینال آسیا قرار دارد؟ 
نه به نظرم این طور نیست. پرسپولیس چوب حواشی قبل را می خورد. جدایی ٧، ٨ ستاره از تیم قهرمان بدترین اتفاق ممکن است. ما زبان مان مو درآورد آنقدر گفتیم این تیم را نزنید. هرچه هم می گوییم فایده ندارد. مربی بدون ابزار چه کاری می تواند بکند؟ قبل از فینال چند ستاره را فراری دادند، بعد از فینال هم نوبت به بشار رسید. ما مثل بعضی ها غر نمی زنیم چون جنگیدن و بلند شدن را خوب بلدیم. 

*به نظرت مقصر این اتفاقات چه کسی است؟ 
همان هایی که کمر به نابودی تیم بسته بودند و البته نمی دانم برای آینده چه خوابی دیدند و در نیم فصل قرار است کدام ستاره را از تیم ما بگیرند. با جمله وزیر پرسپولیسی هر بلایی خواستند سر پرسپولیس آوردند. می خواهم بدانم کدام تیم قهرمان در دنیا وجود دارد که این همه بلا سرش بیاورند؟ جرم پرسپولیس رسیدن به فینال آسیا و پوکر قهرمانی بود. آخرین ضربه شان هم توقیف ساختمان باشگاه بود. من نمی دانم ماجرای ویلموتس چه ارتباطی به پرسپولیس دارد و چرا فقط ساختمان پرسپولیس باید توقیف شود؟ هرچند پرسپولیس در قلب هوادارانش اداره می شود، نه در ساختمان سئول. شما فکر کنید یک لحظه به جای بشار، دیاباته از تیمش جدا می شد آن وقت استقلالی ها شهر را به هم می ریختند ولی دم یحیی و هواداران گرم که صبور هستند. ولی با همه این حواشی اگر از این تیم حمایت شود، دو هفته مانده تا پایان فصل قهرمان می شود. 

*یعنی آنقدر به این تیم مطمئنی؟ 
پارسال گفتم پرسپولیس با اختلاف حدوداً ١5 امتیاز قهرمان می شود که با ١4 امتیاز اختلاف قهرمان شد. حالا هم می گویم اگر از این تیم حمایت کنند، دو هفته مانده تا پایان، قهرمان خواهد شد. سروته این تیم را زدند ولی ما قوی تر از این چیزها هستیم. هم کادر خوبی داریم و هم بازیکنان باکیفیت در تیم ما بازی می کنند. من به شخصه با همه بی مهری ها به این تیم امیدوارم. 

*انتقادات زیادی به عملکرد خط حمله پرسپولیس می شود. نظرت چیست؟ 
قبول دارم خوب کار نکردند ولی فشار زیادی روی آنهاست که برای این مهاجمان جوان بیشتر از ظرفیت شان است. شک نکنید در هفته های آینده عبدی و رمضانی گل های مهمی برای ما خواهند زد. 

*پرسپولیس دو دیدار بسیار حساس با سپاهان و استقلال دارد. این دو بازی را چطور می بینی؟ 
پرسپولیس همیشه نشان داده در روزهای مهم و حساس بهتر بازی می کند و قدرتش را نشان می دهد. من خیلی نگران این دو دیدار نیستم چون به بردن پرسپولیس خوشبینم. مطمئنم بچه ها بهترین کیفیت را از خودشان نشان می دهند. 

*حرف آخر؟
جا دارد فوت تلخ دو هوادار پرسپولیس را به خانواده شان تسلیت بگویم. واقعاً ناراحت کننده بود و می خواهم به آقایانی که تبر به دست می خواهند پرسپولیس را بزنند، بگویم هر ضربه ای که به پرسپولیس می زنید، ضربه به قلب این هواداران معصوم است که عاشقانه این تیم را دوست دارند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن