پرسپولیس – سپاهان ؛ جذاب و تماشایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 213 ] - سه شنبه, 16 دی 1399

پرسپولیس – سپاهان ؛ جذاب و تماشایی

دیدار پرسپولیس – سپاهان مثل همیشه جذاب و تماشایی خواهد بود. دلیل هم واضح و مبرهن است. فلسفه دو تیم ارائه فوتبال مالکانه و تلاش برای قهرمانی است و توپ را روی ز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پرسپولیس – سپاهان ؛ جذاب و تماشایی

دیدار پرسپولیس – سپاهان مثل همیشه جذاب و تماشایی خواهد بود. دلیل هم واضح و مبرهن است. فلسفه دو تیم ارائه فوتبال مالکانه و تلاش برای قهرمانی است و توپ را روی ز...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار پرسپولیس – سپاهان مثل همیشه جذاب و تماشایی خواهد بود. دلیل هم واضح و مبرهن است.

فلسفه دو تیم ارائه فوتبال مالکانه و تلاش برای قهرمانی است و توپ را روی زمین به خوبی به گردش در می آورند. این به خودی خود موجب می شود بازی تبدیل به یک مسابقه زیبا شود؛ چه پرسپولیس برنده از میدان خارج شود و چه سپاهان. 

فصل گذشته و در بازی دو تیم در آزادی در حالی که پرسپولیس برای نزدیک شدن به دروازه سپاهان تلاش می کرد، تیم مهمان دو بار به گل رسید تا یکی از شکست های تلخ تیم قهرمان رقم بخورد. این دو تیم امروز در حالی به مصاف هم می روند که سپاهان در فاز تهاجمی به همراه گل گهر بهترین است و پرسپولیس هم در خط دفاع بهترین است. 

به نظر می رسد امروز دو تیم برای برنده شدن در این بازی باید بیشتر به دروازه های خود فکر کنند؛ پرسپولیس به این دلیل که سپاهان خط حمله قوی دارد و تا اینجای کار 14 گل زده و سپاهان به این دلیل که با 11 گل خورده یکی از تیم های ضعیف در فاز دفاعی به شمار می رود. 

دو تیم در حالی که متوجه شده اند برای قهرمانی در فصل جاری با چالش هایی مواجه هستند، در ادامه مسیر البته باید تغییر نگرش هایی هم داشته باشند. اینکه پرسپولیس دیگر به بشار رسن فکر نکند و مطمئن شود بدون این بازیکن هم می تواند یک تیم خوب باشد. همان طور که پیش تر بعد از، از دست دادن مهره های مؤثری چون مهدی طارمی قهرمان شد و حتی در آسیا تا فینال هم پیش رفت. از سویی سپاهان باید به دفاع به اندازه حمله اهمیت بدهد. یا تنها به حمله فکر نکند. 11 گل خورده نشان می دهد سپاهان روی دفاع زمانی که توپ را از دست می دهد متمرکز نیست و این نمی تواند اتفاق خوبی برای تیم سپاهان باشد. 

شکست هیچ یک از دو تیم در این بازی فاجعه نیست. از سویی رقم خوردن نتیجه مساوی در این دیدار به سود دیگر مدعیان تمام می شود. مصاف پرسپولیس- سپاهان می تواند اوج بازی های لیگ برتر در دور رفت بازی ها و نقطه عطف مسابقات در هفته های سپری شده باشد. این بازی نبرد دو تیم مدعی قهرمانی است. پرسپولیس می برد یا سپاهان؟ قابل پیش بینی نیست. تیمی که خوب بازی می کند، باید در استفاده از موقعیت ها هم خوب باشد وگرنه ارائه بازی خوب دلیلی برای برتری نیست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن