پرسپولیس – سپاهان می تواند تماشایی تر از دربی باشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 304 ] - سه شنبه, 16 دی 1399
پرسپولیس – سپاهان می تواند تماشایی تر از دربی باشد

پرسپولیس و سپاهان هر دو برد می خواهند و تهاجمی بازی می کنند، بازی آنها می تواند از دربی 22 دی هم جذاب تر و تماشایی تر شود. پرسپولیس بعد از 4 مساوی از 6 بازی ق...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس و سپاهان هر دو برد می خواهند و تهاجمی بازی می کنند، بازی آنها می تواند از دربی 22 دی هم جذاب تر و تماشایی تر شود.

پرسپولیس بعد از 4 مساوی از 6 بازی قاعدتاً مقابل سپاهان دنبال بردن است و به چیزی کمتر از آن فکر نمی کند. دو مساوی پیاپی بعد از فینال تلخ آسیا، پرسپولیس را ولو به طور موقت از صدر جدول دور کرده اما خب با پیروزی در دیدارهای معوقه شاگردان یحیی حتی می توانند صدرنشین باشند. در حال حاضر اما پرسپولیسی ها نه به جدول بلکه به سپاهان و استقلال فکر می کنند و می خواهند هر دو بازی را از دو تیم مدعی لیگ امسال ببرند.

پرسپولیس کم گل می زند و کم گل می خورد، درست برعکس سپاهان که هم زیاد گل می زند و هم زیاد گل می خورد. شاگردان محرم همراه با گل گهر سیرجان با 14 گل زده صاحب بهترین خط حمله لیگ هستند اما با 11 گل خورده بعد از ماشین سازی قعرنشین و شهرخودرو بدترین خط دفاعی را دارند. سپاهان در واقع تیمی نیست که دفاع کند و مسلماً در تهران هم هجومی بازی خواهد کرد. درست مثل پرسپولیس که برای بردن چاره ای جز بازی هجومی ندارد و یحیی باید از تمام عناصر تهاجمی اش در این بازی استفاده کند.

به همین دلیل مهم که پرسپولیس و سپاهان هر دو برد می خواهند و تهاجمی بازی می کنند، بازی آنها می تواند از دربی 22 دی هم جذاب تر و تماشایی تر شود. در دربی یحیی و فکری تا حد بسیاری احتیاط می کنند چون می دانند باخت در آن بازی چه تبعات سنگینی دارد اما حکایت بازی پرسپولیس- سپاهان که معمولاً زیبا از آب درمی آید، فرق می کند. این بازی بنا به دلایل بسیاری می تواند قشنگ شود و تماشاگران تلویزیونی را راضی کند. از نظر جدولی هم دیدار شاگردان گل محمدی و نویدکیا حساسیت های خاص خود را دارد و به فرض پرسپولیس می تواند در صورت پیروزی 3، 4 پله در جدول صعود کند.

ذهن گل محمدی علاوه بر مسائل فنی، با یکسری مسائل مدیریتی هم درگیر است و این می تواند به او و تیمش لطمه بزند. مهم ترین کار یحیی این است که تا پایان نیم فصل با جابه جایی مهره ها، کمبودهایی که در چند پست خاص دارد را برطرف کند. مثلاً برای همین بازی با سپاهان او دفاع چپ تخصصی و مهاجم گلزن ندارد اما امیدوار است مهدی عبدی مثل آسیا گلزنی کند و نفر جانشین سعید آقایی هم کارش را به درستی انجام دهد. در این دیدار حساس احسان پهلوان از پرسپولیس و حسینی از سپاهان می توانند چهره هایی طلایی باشند. در سپاهان البته سجاد شهباززاده هم این روزها آماده است ولی گل محمدی حتماً برنامه هایی برای مهار خط آتش حریف دارد و البته سیدجلال هم که با سپاهان چند بار قهرمان لیگ برتر شده، شناخت خوبی از مهاجمان تیم اصفهانی دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن