شکوری: هنوز دفاعیه AFC در پرونده آل کثیر ارسال نشده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 609 ] - سه شنبه, 16 دی 1399
شکوری: هنوز دفاعیه AFC در پرونده آل کثیر ارسال نشده است

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: ما می توانیم کار درست را انجام دهیم تا حقی از باشگاه بزرگ پرسپولیس ضایع نشود. برای اطلاع از برخی پرونده های حقوقی باشگاه با سخنگوی...

ارتش سرخ دات كام :

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: ما می توانیم کار درست را انجام دهیم تا حقی از باشگاه بزرگ پرسپولیس ضایع نشود.

برای اطلاع از برخی پرونده های حقوقی باشگاه با سخنگوی باشگاه پرسپولیس تماس گرفتیم. شکوری ابتدا به شایعه تعلیق دوماهه محرومیت عیسی آل کثیر اشاره کرد و گفت: «این اخبار به هیچ عنوان صحت ندارد و نمی دانم هدف این افراد از پخش کردن این شایعات چیست. ما در شرف دیدار حساس با سپاهان قرار داریم و این صحبت ها برای برهم زدن تمرکز تیم ما است و از هواداران می خواهم به این دست اخبار توجه نکنند.»

وی درخصوص شکایت از استوکس به فیفا و اینکه چرا پیش تر این اقدام صورت نگرفته است، گفت: «من نمی توانم درخصوص اینکه چرا مدیران سابق این کار را انجام نداده اند صحبت کنم، اما ما می توانیم کار درست را انجام دهیم تا حقی از باشگاه بزرگ پرسپولیس ضایع نشود.»

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه گفته بود دستیاران برانکو سود سالیانه دستمزدشان را می خواهند، گفت: «من نگفتم سود سالیانه، بلکه گفتم برانکو مالیات قراردادش را می خواهد و دستیارانش نیز پاداش صعود به لیگ قهرمانان آسیا و سود این پول را می خواهند و شاید از صحبت های من برداشت درستی صورت نگرفته است.»

شکوری درخصوص اینکه آیا آنها می توانند پاداش آسیایی را طلب کنند، گفت: «این موضوع در قرارداد آنها وجود داشته، اما موضوع مهم این است که آنها در این مسیر همراه پرسپولیس نبوده اند و درخواست چنین موضوعی نمی تواند درست باشد. در هرصورت ما دفاعیات خود را ارائه می کنیم و امیدواریم درنهایت حقی از پرسپولیس ضایع نشود.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن