گل محمدی: داور پنالتی پرسپولیس را نگرفت

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1004 ] - سه شنبه, 16 دی 1399

گل محمدی: داور پنالتی پرسپولیس را نگرفت

یحیی گل محمدی پس از تساوی بدون گل تیم های دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر بین پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: مقابل یک تیم خوب بازی داشتیم.   گرفتن سه ... 3 out of 5 based on 5 ratings.
گل محمدی: داور پنالتی پرسپولیس را نگرفت

یحیی گل محمدی پس از تساوی بدون گل تیم های دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر بین پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: مقابل یک تیم خوب بازی داشتیم.   گرفتن سه ...

ارتش سرخ دات كام :

یحیی گل محمدی پس از تساوی بدون گل تیم های دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر بین پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: مقابل یک تیم خوب بازی داشتیم.   گرفتن سه امتیاز هدف اصلی مان بود. در هر دو نیمه موقعیت هایی داشتیم و مسلط بودیم. بازی را خوب کنترل کردیم و می توانستیم از فرصت ها خوب استفاده کنیم. هرچند در کل دیدار کم موقعیتی بود زیرا هر دو تیم برای گل نخوردن تلاش می کردند. 

وی افزود: موقیعت کمی در طول بازی پیش آمد. البته در یک صحنه هم داور از اعلام پنالتی مسلم به سود تیم ما گذشت و نتوانستیم این مسابقه را ببریم. باید خود را برای دیدار آینده آماده کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اعتراض کادرفنی پرسپولیس به عملکرد داور گفت: اعتراض ها در چند صحنه رقم خورد. طبق آنچه از دور دیدیم باید به نفع ما گرفته می شد و مشکل خاصی نبود که بخواهیم درباره اش صحبت کنیم.

گل محمدی درباره عملکرد ضعیف مهاجمان پرسپولیس عنوان کرد: به هر صرت فشار زیادی روی این بچه ها است. در این هفت بازی موقعیت هایی برای مهاجمان ایجاد کردیم اما به دلیل فشار بیش از حد نتوانستند از فرصت ها استفاده کنند. نیاز به زمان و تمرینات اختصاصی بیشتر دارند و تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم تمرین بیشتر و تمرکز است.

وی درباره بازی دربی گفت: درباره دربی هم باید بگوییم همیشه جذابیت های خاص خودش را دارد و گرفتن سه امتیاز هم با توجه به وضعیت جدول هدف اصلی ما است. ان شالله بازی تماشاگر پسند و خوبی باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • عباسي بنارويه
  عباسي بنارويه :
  خسته نباشید به یحیی و بازیکنان تیم

  اول یه سؤال؟
  چرابازیکنان تیم مرتب سُر میخوردن رو زمین؟

  دوم یه نظر
  وقتی یه تیمی مهاجم در زمین نداشته باشه
  همین میشود که تیم مقابل جرأت وجسارت حمله برمیدارد

  تورا به جدت یحیی
  ترکیب دربی را درست بچین
 • علی پرسپولیسی
  علی پرسپولیسی :
  حماقت آقا یحیی تمومی نداره، اون از ترکیب چیدن بازی جام حذفی و بدون هافبک دفاعی بازی کردن و از دست دادن وسط میدون، اون از عاجز بودن از کوچکترین تغییری در نیمه دوم بازی ذوب آهن و این بازی هم شاهکار استفاده از امیری و نوالهی در خط حمله و به زمین آوردن عبدی در دقیقه 92. آقای گل محمدی ما که این لیگ رو از دست دادیم چرا از برزگر و عبدی همزمان استفاده نمی کنی و از امیری در پست اصلی خودش که بتونه دو تا پاس بده؟ داری یا کی لج میکنی؟
 • علی پرسپولیسی
  علی پرسپولیسی :
  آقای گل محمدی دلیل خرید رمضانی و مهدی خانی و حروم کردن پول چی بود؟ چرا هر بازیکنی که باهاش راحت بودی و قبلا باهاش کار کردی خریدی؟ آقایی نیمکت نشین سپاهان و سرلک معمولی و پهلوان ضعیف و به دردنخور در حد پرسپولیس بودند یا فقط به خاطر راحتی خودت خریدیشون؟

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن