قنبرپور: امیدوارم پرسپولیس در دربی نتیجه مطلوبی بگیرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 332 ] - چهارشنبه, 17 دی 1399
قنبرپور: امیدوارم پرسپولیس در دربی نتیجه مطلوبی بگیرد

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد شاگردان یحیی گل محمدی می توانند از ضعف استقلال در دیدار هفته آینده استفاده کنند و به پیروزی برسند. مصطفی قنبرپور در گفت وگویی، در...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد شاگردان یحیی گل محمدی می توانند از ضعف استقلال در دیدار هفته آینده استفاده کنند و به پیروزی برسند.

مصطفی قنبرپور در گفت وگویی، درباره تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: با توجه به غیبت تماشاگران، دیگر میزبانی و میهمانی معنی ندارد و هر دو تیم برای پیروزی وارد زمین شدند. پرسپولیس و سپاهان فرصت های بسیار خوبی داشتند و روز، روز دروازه بانان بود. به خصوص لک که توپ های خیلی خوبی گرفت. عدم تمرکز نزدیک بود کار دست دو تیم بدهد اما در نهایت یک امتیاز برای دو تیم به دست آمد.

وی درخصوص عملکرد سرخپوشان در این مسابقه خاطرنشان کرد: تلاش کادر فنی و تمامی عوامل باشگاه بر این است که پرسپولیس آرامش  داشته باشد و نتیجه مطلوبی در زمین بگیرد. پرسپولیس در دو دیدار گذشته سوار بر بازی بود، اما عدم تمرکز در محوطه جریمه باعث شد تیم نتواند گل بزند. پرسپولیس در خط حمله کمی مشکل دارد و کادر فنی به خوبی از این موضوع مطلع است. امیدوارم تا دربی و با آنالیز مناسب، بتوانیم خط حمله را تقویت کنیم که برابر حریف قدیمی، خواسته هواداران برآورده شود. بازیکنان از دقیقه اول تا 90 باید هوشیار بازی کنند و استفاده از فرصت ها بسیار مهم است. این یک بازی ویژه برای دو تیم است.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد تاثیر غیبت بشار رسن در عملکرد ضعیف هفته های گذشته سرخپوشان گفت: بازیکنان تأثیرگذار هر لحظه ای که بخواهند، بازی را کنترل می کنند. نمونه بارز آن هم سید جلال حسینی است که داخل و خارج از زمین یک مدیر است و زمانی که در پرسپولیس حضور داشتم، شاهد این موضوع بودم. بازیکنانی چون وحید امیری، بشار رسن و مهدی ترابی تأثیرگذار هستند و رسن هم از لحاظ اخلاقی، الگوی فوق العاده خوبی بود.

قنبرپور با بیان اینکه بازیکنان شاخص در دیدار حساسی چون دربی می توانند نمایش بهتری ارائه کنند و به بازی سرعت بدهند، خاطرنشان کرد: همه بازیکنان پرسپولیس خوب هستند، اما بازیکن شاخصی چون وحید امیری و رسن بسیار مهم هستند. تأثیر چنین بازیکنانی در بازی پرسپولیس دیده می شود. تیم با تمام وجود مهیای دربی تهران می شود تا بازی قابل قبولی در شأن نماینده خوب ایران در لیگ قهرمانان آسیا ارائه کند.

وی درباره شرایط دو تیم پرسپولیس و استقلال برای دیدار دوشنبه هفته آینده گفت: استقلال عملکرد خیلی خوبی داشته و در چند هفته گذشته هماهنگ تر بوده ، اما فکر می کنم این تیم کمی در خط دفاع مشکل دارند. استقلال خط حمله خوبی دارد، اما انسجام و هماهنگی میان مدافعان استقلال کافی نیست. این می تواند برگ برنده پرسپولیس باشد و تیم از آن نقطه می تواند به خوبی استفاده کند. امیدوارم بازیکنان دو تیم از لحاظ اخلاقی، الگوی خوبی برای جوانانی باشند که بازی را تماشا می کنند. امیدوارم پرسپولیس در این مسابقه نتیجه مطلوبی بگیرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن